AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, 31 Mart  Mahalli İdareler Genel Seçimleri için önemli açıklamalarda bulunduu.

"31 MART'TA FETRET DEVRİNE SON VERECEĞİZ"
Kabaktepe, "Son bir haftaya girmiş oluyoruz. Belli farklılıklar ve çeşitlilikler kazandırarak, bu 8 günü 24 gün gibi yaşayacak bir eforla 31 Mart'a gideceğiz" dedi.

İSTANBUL MİTİNGİNE REKOR KATILIM
Pazar günü yapılacak mitinge hazırlıkların sürdüğünü ifade eden Kabaktepe, "Miting alanına vatandaşlarımızı davet ediyoruz. Yine bir rekora koşacağımıza inanıyorum. 24 Mart'taki miting de kendi alanında tarihe geçecek büyüklükte olacak ve 31 Mart'ın da işaretini verecek." dedi.

Yavuz Ağıralioğlu aday olacak mı? Kararını açıkladı Yavuz Ağıralioğlu aday olacak mı? Kararını açıkladı

VATANDAŞLAR TEMEL ATMAMA TÖRENLERİNDEN RAHATSIZ
CHP'li İBB yönetiminin temel atmama törenlerinden vatandaşların rahatsız olduğunu dile getiren Kabaktepe," "Projelerin durdurulduğu, metro trenlerine hafriyatların döküldüğü, temel atmama törenlerin yapıldığı bir sürece gelmiş olduk. Vatandaşımız bundan rahatsız" dedi. Ulaşım sisteminin iyi yönetilemediğine vurgu yapan Kabaktepe, yanan otobüslere işaret etti.

İSTANBULLULARIN EN BÜYÜK GÜNDEMİ: KENTSEL DÖNÜŞÜM
Kentsel dönüşümün İstanbulluların en büyük gündemi olduğunu belirten Kabaktepe, "Çevre ve suya dair, toplu taşımaya dair talep ve öneriler var. İstanbullu mahallesine dokunan hizmetlerin öncelenmesini bekliyor. Biz de bunlara dair çözüm önerilerimizi İstanbullularla paylaşıyoruz" dedi.

"İSTANBULLU HER ŞEYİN FARKINDA"
"Ayasofya, bizim için cami ancak CHP için müze" diyen Kabaktepe, "Murat Kurum, Yeniden Refah Partisi seçmeninden de oy alacak. İstanbullu her şeyin farkında. Sahada Murat Kurum'un CHP seçmeninden de oy alacağını görüyoruz." ifadelerini kullandı.