İsrail’in tam kontrol sağladığını iddia ettiği Gazze’nin merkezindeki Deir Al-Balah kentinde direnişin hala kuvvetli olduğuna dair görüntüler Kassam Tugayları tarafından paylaşıldı.

ÇIKTI, VURDU, YOK ETTİ

Deir Al-Balah’ın doğusunda konuşlanan İsrail ordusuna ait D9 askerî buldozeri, Kassam mücahitleri tarafından imha edildi.

Yapılan açıklamada, Yasin 105 top mermisiyle hedef alınan buldozerin ve içindeki işgalcilerin etkisiz hale getirildiği bildirildi.

Siyonist terörün hava saldırısı sonrası Refah'ta yangın: Şehit sayısı artıyor Siyonist terörün hava saldırısı sonrası Refah'ta yangın: Şehit sayısı artıyor

Yayınlanan görüntülerde İsrail askerî buldozerinin vurulduktan sonra alev topuna döndüğü anlar yer aldı.

KASSAM YAYINLIYOR İSRAİL TÖKEZLİYOR

Gazze’nin alt yapı ve üst yapısı terör devleti İsrail tarafından büyük ölçüde tahrip edilmesine rağmen Kassam Tugayları’nın hem operasyonel kabiliyetini yitirmemesi, hem taarruzlarını kamera kaydı eşliğinde yapabilmesi, hem de bu kayıtları dijital ortama aktarıp yayınlayabilmesi büyük başarı olarak gösteriliyor.

Kassam’ın 6 aydır direniş gücünden hiçbir şey kaybetmediğini yansıtan bu tarz görüntülerin İsrail ordusunda ve işgal kamuoyunda ağır psikolojik tahribata yol açtığı biliniyor.