Başkentte dünkü sağanak nedeniyle metro hattının bazı istasyonları hizmet dışı kaldı Başkentte dünkü sağanak nedeniyle metro hattının bazı istasyonları hizmet dışı kaldı

Ankara Etimesgut'ta bir sitede komşular arasındaki kavga çıktı. Taraflardan biri çarşaflı kadının başını açmaya çalıştı.

Haber Global Muhabiri Sercan Bilgi, saldırıya uğrayan kadınla konuştu. Kadın, "Daha önce de bana, çocuklarıma küfür ediyordu. Sizi buradan göndereceğim diyordu. Biz pazar akşamı konuşalım diye komşumun kamelyasında otururken geldi, aynı şekilde geldi, arkamı döndüm, çarşafıma saldırdı, yırttı" dedi.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA
Ankara Valiliği, Etimesgut'ta komşular arasında yaşanan sözlü, fiziki saldırı ve manevi değerleri aşağılama iddiasıyla ilgili gerekli soruşturmanın Cumhuriyet Savcılığınca yürütüldüğünü bildirdi.

Valilikten yapılan açıklamada, "Sosyal medyada da yer alan, İlimiz Etimesgut ilçesi Bağlıca Mahallesi'nde komşular arasında gerçekleşen sözlü, fiziki saldırı ve manevi değerleri aşağılama iddiası ile ilgili konu ve sorumluları adli mercilere intikal ettirilmiş olup gerekli tahkikat Cumhuriyet Savcılığınca yürütülmektedir." denildi.