5G Virus New Platformu üzerinden yürüttüğü çalışmalarla tanınan Muammer Karabulut'un kaleme aldığı son kitap raflardaki yerini aldı.

İNDİRİMLE SATIŞA ÇIKTI

Sarmal Kitabevi'ndan çıkan 'DNA'mız sıfırlanacak, kız halaya oğlan dayıya çekmeyecek' kitabı yüzde 30 indirimle okuyucularıyla buluştu. Kitabın satış fiyatı 70 TL olarak belirlendi.

Kitap hakkında yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

mRNA çetesinin başı Pieter Cullis’un CEO’su, “Eski ilaçları lipozomlara koyarak para toplayamam; gen tedavisi yapmamız gerekiyor.’’ dedi. “Çözmemiz gereken ilk şey, nasıl kapsülleyeceğimizdi.,”

5gvirusnews: mRNA aşısı yaptıranlar etkilerinden kurtulabilir mi? (Pişman olanlar için.)

Dr. Saeed Qureshi: Bu soruyu kesin olarak yanıtlamak zor. Benim görüşüm, DNA’nın hasar görmesi veya değişmesi durumunda etkilerinden kurtulmanın pek olası olmadığıdır.

Her zaman sorulan soru; – “RNA aşılarını vücudumdan atmak için ne yapabilirim?”

-Prof.Dr.Robert W. Malone; -Hiçbir şey. Bu sentetik, “mRNA benzeri” molekülleri vücudunuzdan yok edebilecek bildiğim hiçbir teknoloji yok.

Demek ki mRNA’nın vücuttaki etkisi kurşun gibi, kurşunu çıkartırsın ama izi kalır ve geldiği yere bağlı olarak öldürebilir de!

PCR Testin, “Mevcut bir referans standardı yoksa, test olamaz. NOKTA!”

Yeni dünya düzeni, DOLAR’ın karşılığı olan CBDC (Merkez Bankası Dijital Para Birimi) şemsiyesi altında, Sanayii de 4.0, insan da 2.0 ve hedefi DNA’mızı değiştirmek olan, “aşı”’da mRNA sıvısı ile gen terapisi olacak!