Haluk Levent, BM konferansında İsrail ve Netanyahu'ya tepki gösterdi Haluk Levent, BM konferansında İsrail ve Netanyahu'ya tepki gösterdi

Nihat Genç'in yeni bir parti kuracağına ilişkin bir haberi paylaşırken "sağa sola hakaret partisi" ifadesini kullanan Özgür Demirtaş'ın yorumuna tepki gösteren Nihat Genç, sert ifadeler kullandı.

Ni̇hat Genç Özgür Demi̇rtaş Cevap

Genç, Demirtaş'a şu sözlerle karşılık verdi:

Özgür Bey, biz cumhuriyetçi vatanseverleriz, IMF'in, Dünya Bankası'nın, finans kurumlarının ve sömürgeci şirketlerin maaşlı soytarısı hiç değiliz!

Taktıkları pahalı saatler ve aldıkları dolarlı maaşlarla şekil yapıp insanları böcek gibi gören milliyetsiz vatansız Allahsız ve ahlaksız insanlarla işimiz olmaz!

Gecenin bu saati canınız biraz eğlenmek için galiz porno hard hakaret küfür kırbaç çekmişse, piyasalarınızda mazoşizm krizlerinizi tedavi edecek özgür demokrat internet sitelerini arayın!

Şarkıcı Kıraç'tan Genç'e destek

Şarkıcı Kıraç, Genç'in Dmiertaşa verdiği cevabı alıntılayarak tartışmaya dahil oldu. Kıraç, X'teki hesabından Nihat Genç'in Demirtaş'e verdiği cevabı alıntılayarak şu ifadeleri kullandı: "Bu prof beni engellediği için ne saçmaladığını göremiyorum ancak Nihat abi icabına bakmıştır."