İŞKUR'dan 400 bin liraya kadar hibe desteği: Başvurular başladı İŞKUR'dan 400 bin liraya kadar hibe desteği: Başvurular başladı

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel'le görüşmesinin ardından gazetecilerin sorularını cevapladı.

Özel ile görüşen Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, gazetecilere yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan da randevu istediğini ancak henüz dönüş yapılmadığını söyledi. Ateş, gizlilik kararı kalktığında da cinayetin siyasi bağlantılarını açıklayacağını belirtti. Mücadeyi bırakmayacağının altını çizen Ateş, ''Durumumu detaylı bir şekilde görüştüm Özgür Özel'le. Davanın takipçisi olacağını, her anlamda destek olacağını anlattı. Sonuç elde edene kadar, nereye kadar giderse mücadele edeceğim. Bugüne kadar sabırla bekledik. Biz devletini seven insanlarız. ülke bir iç karışıklığa gidebilirdi, biz bunu düşünerek hareket ettik. Önüne geçmek için acımı bir kenara bırakarak büyük bir mücadele verdim. Ancak benim özverimin karşılığı bu olmamalıydı. Benim ifademde siyasi isimler vardı. Benim ifadem iddianameye eklenmemiş. Diğer ifadeler de eklenmemiş. Ya geri çevrilecek ya da bu iddianameyi yeniden yazdıracağız." şeklinde konuştu.

Ayrıca Ateş, cumhurbaşkanından da bir cevap beklediğini belirterek sözlerini tamamladı.