Küçük çocuğu istismar eden TikTok kullanıcısına gözaltı! Küçük çocuğu istismar eden TikTok kullanıcısına gözaltı!

İşgalci İsrail ordusu Gazze’de Kassam Tugayları’nın sert direnişiyle şoka uğruyor. Savaşın 232’inci gününde Gazze Şeridi’nin kuzeyindeki Cibaliye şehrine giren İsrail ordusuna spesifik operasyonlar düzenleyen Hamas’ın askerî kanadı Kassam Tugayları, siyonistlere peş peşe iki darbe indirdi.

Cibaliye’de keşfettiklerini sandıkları tünele katliam için girin giren İsrail askerlerini tünelde pusuya düşürüp esir alan Kassam Tugayları, üst düzey bir İsrail teröristini de vurdu.

İsrail Savunma Kuvvetleri 828. Tugayı Tabur Komutanı Itamar Itam, Cibaliye’de Kassam mücahidinin keskin nişancı atışıyla yaralandı.
Aynı zamanda İsrail Meclisi Knesset üyesi ve eski bakan Efi Itam’ın oğlu olan Itamar Itam, helikopterle İsrail’in en büyük tıp merkezlerinden Beilinson Hastanesi’ne taşındı.

İsrail merkezli Maariv gazetesi, Itamar Itam’ın Gazze’de vurulduktan sonra hastanede ameliyata alındığını doğruladı.

AYNI ADRES FARKLI OPERASYON
Gazze Şeridi’nin kuzeyindeki Cibaliye şehrini İsrail ordusuna dar eden Kassam Tugayları, dün İsrail askerlerini tünelde pusuya düşürerek esir almıştı. Kassam Tugayları Sözcüsü Ebu Ubeyde, “Mücahitlerimiz Cumartesi öğleden sonra Gazze Şeridi’nin kuzeyinde karmaşık bir operasyon düzenledi; burada İsrail özel kuvveti pusuya düşürüldü ve bütün üyeleri öldürüldü veya esir alındı.” açıklamasını yapmıştı.

Cibaliye'deki esir alma operasyonunun görüntüleri de yayınlanmıştı.