Eylem Tok ve oğlu hakkında kırmızı bülten kararı Eylem Tok ve oğlu hakkında kırmızı bülten kararı

Süleymancılar cemaatinin kurucusu Süleyman Hilmi Tunahan'ın torunu Fatih Süleyman Denizolgun, bir bakanlığa görüşmeye gittiği sırada bakan yardımcısının koruması tarafından tehdit edildiğini açıkladı. Denizolgun korumanın kendisine parmak sallayıp "Cemaat, yazılarından çok rahatsız, ona göre" dediğini aktardı. Denizolgun geçen hafta da telefon yoluyla tehdit edildiğini açıklamıştı.

Denizolgun açıklamasında şunları kaydetti: 

"İsmini vermek istemediğim bir bakanlığımızın, yine ismini vermek istemediğim bir bakan yardımcımızın koruma ekibinden biri; bakanlığın içinde; görüşmem bittikten sonra; "Cemaat, yazılarından çok rahatsız, ona göre" diyerek ve parmak sallayarak tehdit etmiştir.

Kurişiilik; Dünyanın en büyük kötülük merkezi haline gelmiş olup, tarihte gelmiş, geçmiş; en büyük suç ve terör örgütlerin en başındaki yapıdır. Bakanlıklarımız, Tüm Bürokrasi ve Tüm Yargının içerisine sızan, çok tehlikeli bir yapı haline gelmiştir. Aşağıda; ilgili kişinin resmi bulunmaktadır.

Başta Cumhurbaşkanlığımızın; İstihbarat ve Emniyet Teşkilatlarımızın, Tüm Bakanlıklarımızın, Tüm Başsavcılarımızın ve Tüm Dünya Kamuoyunun, Tüm İnsanlığın; Saygı ve Selamlarımla Bilgilerine arz ederim."