Bismillahirrahmanirrahim
Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd, Eşsiz Önderimiz, Sevgili Resulümüz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Resul Efendilerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olan Mü’min kardeşlerimize, Din ve Vatan muhafızı Şehit ve Gazilerimize salat ve selam olsun!

Halkımızın ve ülkemizin gerçek gündemine dönemezsek…!

İktidar yanlısı gözüken bazı hesabi yayın organları maalesef halkımızın ve ülkemizin ana sorunları olmayan, hiç ilgisiz gündemlerle bilerek veya bilmeyerek İktidarımıza yanlış üzerine yanlış yaptırtmaya devam ediyorlar!

-Malum Muhalefet tek aday üzerine birleşecek mi birleşmeyecek mi?

- Ana Muhalefetin başındaki Zatın Liderliği devam edecek mi etmeyecek mi? Muhtemel Lider kim olacak?

- Malum Muhalefet dağılacak mı dağılmayacak mı?

Bu meclisten geçmeyeceği kesin belli olmasına rağmen  Darbeci Sivri Anayasanın yerine yeni Sivil Anayasa hazırlığı için yorumlar, yazılar vs..

Bu ve benzeri konuları her akşam temcid pilavı gibi dinlemekten halkımız artık gına getirdi!

Aksine bu programlar seçimleri az bir farkla kaybeden malum muhalefete yarıyor! Bu gündem dışı saçma programlarla öfkelendirilen seçmenlerimizi malum muhalefetin sinsi tuzağına düşürmeye devam ediyorlar!

Aslında tam yirmi yıllık İktidarında devasa maddi ve manevi hizmetler yapan bir Siyasi kadronun bu gündemlere bel bağladığı görüntüsü içine sokulması son derece isabetsiz bir durumdur!

İktidara yakın medya organlarında ulusal ve uluslararası gelişmelere yönelik argümanlar geliştirileceğine sığ ve dar kalıplar içinde yayınların yapılması vatandaşın sadece öfkesini arttırmaktadır.

Zira, Halkımız, Canlı Yayın Programlarında kendisinin aşağıda sıraladığımız sorunlarını ve çözüm yollarını bekliyor! Dertlerinin devasına çözüm bekliyor!

 Halkımızın gerçek maddi gündemi;

-Hala söndürülemeyen mutfak yangıdır!

-Önlenemeyen fahiş kiralarıdır!

-El yakan Elektrik, doğalgaz ve Su Faturalarıdır!

-Esnafın belini büken çok ağır haksız Vergilerdir.-Yatırımların ve Üretimin önünde en büyük engel olan Faiz Mafyası yüzünden bir türlü düşürülemeyen  Faiz belasıdır!

-Dar gelirli Emeklinin, dul ve yetimlerin çok haklı olana dil Ücret beklentileridir!

-Devlet kuramlarına iş yapanların veya mal satanların alamadıkları alacaklarıdır!

- Devlet Kurumlarında ve bazı Belediyelerde önlenemeyen İsraflar ve saçıp savurmalarıdır!

- Bazı Belediyelerde, bilhassa gümrüklerde ve diğer Resmi Dairelerde yüzde yüz haklı olduğu işini rüşvetsiz veya torpilsiz yapamama ızdıraplarıdır.

Halkımızın gerçek Manevi gündemi;

- Bin yıl savaşlarla yıkılamayan Milletimizi Aile içinden çökertmek için teşvik edilen Domuzların bile asla yapmadığı LGBT gibi ahlaksız hayâsız şeref yoksunu Cinsi sapıklık tehlikesidir.

-Eroin, Esrar, bonzai vb. Uyuşturucu mafyasının kurbanı olan zavallı uyuşturucu kurbanı gençlerimize sahip çıkmamız da en mühim gündemimiz olmalıdır! !

Milletlerin, Kavimlerin ve Devletlerin helak edilip Tarihten silinmelerinin ana sebebi olan bu cinsi sapıklık ve uyuşturucuyla bağımlı yapılan zavallı nesillerin geleceği tehlikesinden daha büyük gündem olamaz!

-Rast gele kurayla görevlendirilen öğretmenlere teslim ettiğimiz Nesillerimizin şanlı Tarihimize, Engin İslam Medeniyetimize ve Kahraman Ecdadımıza yabancılaştırılması tehlikesi de gündemimiz olmalıdır! Ve bu noktada Bakanlığın mülakatta yeni uygulamaya geçeceğini açıklaması umudumuzu arttırmıştır.

- Aile yıkımlarının artarak devam etmesine sebep olan yasaların yürüklükten acilen kaldırılmasıdır!

-“Süresiz Nafaka” zulüm kanunun hala değiştirilememesidir!

-“Kadının beyanı esastır!” saçmalığının hala kaldırılamamasıdır!

-“Çok Genç yaşta evlendiği” için yıllarca Ceza evlerinde mahkûmiyeti devam eden mağdur mazlumların hala affedilmemesi ve hukuki çözümün bulunamamasıdır.

-“Devletlerin ve İktidarların ömrü Adaletine bağlıdır!” gerçeğine rağmen çalanın, soyanın, vuranın yanında kar kalan bu batı menşeili, çağdışı, vahşi zulüm Ceza kanunlarıyla sadece mazlumlara zulmediyoruz gerçeğidir!

-Yalan yanlış iftiralı itiraflarla İşinden, Aşından ve Eşinden edilen Sivaszede, Fetozede ve benzeri kanunzedelerin affı ve görevlerine iadeleri de halkımızın gündemidir!

Bu ve benzeri yukarıda ancak az bir kısmını özetlediğimiz halkımızın olmazsa olmaz dediği tabii gündem maddeleri bir kısım sihirbaz Medya yayınlarının suni gündemleriyle İktidarımıza unutturulmak isteniyor!

 İktidarımızın kuruluşundan beri savunduğu ve birçoğunu gerçekleştirdiği mazlumdan yana adımlarını kesmek isteyen içimizdeki bu hesabilerin ayak oyunlarına fırsat vermezsek hasbi davamız hesabilerin eliyle her zaman galip gelecektir İnşallah!

Aksi halde Halkımızın gerçek gündemine dönemezsek Mart 1989 yılı Mahalli İdareler seçimlerinde  Merhum Özal ve ekibinin yaşadığı acı netice yaşanır korkusundayım!  Allah'ımız korusun!

 Dost acı yazar ve acı söyler! Ne yazar ve söylerse Hasbileri sevdiğinden yazar ve söyler!

Haftaya Ülkemizi ve Mazlum Coğrafyayı bekleyen ama hepimizden gizlenen asıl gündem yazımızda buluşmak üzere Allah’ımıza emanet olunuz!

Allah’ımız; hepimize nefislerimizi, nesillerimizi, Ailelerimizi ve Ülkelerimizi dahili ve harici tuzaklardan, tezgahlardan, Dünyevi ve Uhrevi tehlikelerden koruyacak feraset, basiret, hikmet, uhuvvet ve selamet lütfetsin! Amin

Nefsimizde, ailemizde ve ülkemizde “İslam Sözleşmesi ”nin uygulanması, Mescid-i Aksa'mızın, Osmanlıcamızın özgürlüğü, tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız mübarek olsun.   
Selam, sevgi ve duayla...  

 

Şevki Yılmaz  

   
Twitter: @sevkiyilmaz  
Facebook: @sevkiyilmaztr @sevkiyilmaz1955  
İnstagram: sevkiyilmaztr

www.sevkiyilmaz.net