10.08.2018, 16:03

“Hazine ancak Faizsiz ve Dolarsız dolar!”

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza (cc) hamd; başöğretmenimiz, önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-i Beyt’ine, ashabına, canımız ana ve babamıza, mü’min kardeşlerimize, Allah’ın (cc) ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara ve Din ve Vatan Muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun…

“O Allah’ın (cc) düşmanları yeryüzü iktidarını ele geçirdiklerinde yeryüzünde terör, savaş, sömürü vs. fesad yayılır! Ekinler (ekonomi) bozulur ve nesiller mahvolur!’’ (Bakara S: 205) ilahi ihtarının yaşandığı bir asırdayız!

Osmanlı Cihan Devletini içimizdeki mandacı Mason hainler eliyle yıkarak, dünya nöbetini ele geçiren beşli çete emperyalist devletler savaşlar ve neticesi işgallerle hem medeniyetimizi, hem ekonomimizi, hem kültürümüzü hem de nesillerimizin ahlaki değerlerini yıktılar!

Asya ve Afrika gibi dünyanın en zengin kıtalarının insanlarını varlık içinde yoklukla esir aldılar! Bedenlerini ve akıllarını köleleştirdiler!

Bir avuç Siyonist İsrail’in kontrolünde kurdukları BM, NATO, Unesco ve AB gibi siyasi ve ekonomik şeytani birliklerle altı milyarlık insanlığın dünya hayatını Cehenneme çevirdiler!

Bu Şeytani oyunu bozacak baş aktör ülkenin Türkiye olduğunu bildikleri için, siyasi ve iktisadi darbelerine acımasızca devam ediyorlar!

Bir zamanlar kağıt para kullanmamış bir millet idik!

Mecidiye, Aziziye ve Hamidiye Altınla alışveriş yapan bir millet idik!

Sonra gümüş ve kağıt parayla tanıştık!

Önce içimizdeki Sebataist hain dönmeler ve gafiller yoluyla altın paramız, sarraf vitrinlerini süsler oldu!

Ve Reşad altınımız düğünlerimizde gelinlerimize takı oldu!

Son 70 yıldır da kendi kağıt paramızı dolar kapanına esir ettik!

Kendi ülkemizde bile birbirine dolarla borçlanan, mülkünü dolarla kiraya veren ve dolarla alışveriş eden bir aciz ve gafil toplum olduk!

ABD’nin ‘kağıdıyla’, Türkiye’nin ve diğer sömürülen ülkelerin ‘kağıdı’ nasıl farklı değerde oluyor!

Onun 1 kağıdı, nasıl oluyor da bizim 5 kağıdımıza denk oluyor!?

Burda bir üç kağıt, hatta 6 kağıtçılık yok mu?

Emme basma tulumbası gibi hazinemizin içini boşaltma aletlerinden olan dolar ve faiz tuzaklarına karşı hepimiz dirlik ve birlik içinde olmalıyız!

Faiz ve dolar tam bir afâttır!

Ve önüne kaptığı her şeyi alıp götüren sel felaketi gibidir!

Bu faiz ve dolar seli önlenemezse ne iktidar bırakır, ne vatan ve ne de devlet!

Dış güçler, silahlı darbelerle başaramadığını faiz ve dolar darbesiyle başarmak istiyorlar!

Son 15 Temmuz Silahlı darbesini önleyen Milletimiz “Dolarsız yaşarız ama Dinsiz ve Vatansız asla” inancıyla bu darbeyi de önleyecektir İnşallah!

Devlet-Millet kaynaşmasını gerçekleştirmek için, İktidar ve Muhalefetiyle birlikte hepimizi boğmaya and içmiş faiz ve dolar teröristlerinin oluşturmaya çalıştığı suni afete karşı acil eylem planını hayata geçirmeliyiz?

Sömürülen Devletlerin hazinesi faiz ve dolar oyunuyla devamlı boşalacaktır!

Devlet vücudunun içinde en büyük virüs mikrobu faiz ve dolar borçlanmalarıdır!

İthalatını ve İhracatını kendi Milli Parasıyla yapamayan ve faiz belasını yenemeyen milletler Ekonomik Bağımsızlığını asla sağlayamazlar!

İhracatı (sattıkları) ile ve ithalatı (aldıkları)’nı dengeleyemeyen ve hatta ihracatı ithalatının üstüne çıkaramayan devletler de faiz ve dolar kıskacından kurtulup tam bağımsız asla olamazlar!

O halde bu büyük faiz ve dolar afetlerinden kurtulmak için maddi ve manevi acil eylem planı nedir?

Önümüzdeki Cuma yazımız da İnşallah!

Ümitsizliğe asla kapılmayalım!

Her derdin devası vardır!

Derdi veren Allah (cc), devasını da İslam ilacıyla müjdelemiştir!

Terör ve silahlı darbe gibi birçok afatı atlatan iktidarımız, kendisine destek veren milletimizle el ele vererek bu son dolar ve faiz savaşını da “Milli Ekonomik Sistem Silahıyla!” kazanacaktır İnşallah!

Dolar kağıdının, kesekağıdı yapılacağı günler çok yakındır İnşAllah!

Bankaların Faizsiz Sisteme geçmek için yarışacağı günler de yakındır İnşAllah!

Dolar ve faizle boşaltılmaya devam edilen hazinemizi; İthalatı azaltarak ve üretimi ve devasa ihracatımızı çoğaltarak dolduracağımız seneler yakındır İnşAllah!

Allah (c.c), bu ekonomik savaşta da yar ve yardımcımız olsun!

Bu dua ve tavsiyelerimizle oluşacak olan tam Bağımsız Türkiyemizin güçlü elleriyle Siyonist ve Haçlıların Filistin ve Mazlum Coğrafyamızı İşgalinin sona erdirilmesi, Ayasofya’mızın açılması ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız mübarek olsun!

 Allah (c.c)’a emanet olununuz.

Selâm, sevgi ve dua ile…

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@