16.03.2018, 15:52

“Çanak tutanların ihanetiyle Kale geçildi!”

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza (cc) hamd, Başöğretmenimiz, Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-i Beyti’ne, Ashabına, canımız ana ve babamıza, mü’min kardeşlerimize, Din ve Vatan Muhafızı Gazi ve Şehidlerimize, Allah’ın (c.c) ilke ve inkılâbı İslam’a tabi olanlara salat ve selam olsun!

Bu nasıl zafer ki; Çanakkale, Balkan, İnönü, Sakarya ve Dumlupınar savaşları sonunda iki milyon kilometrekare vatan toprağı, Osmanlı Devleti’yle beraber elden gidiyor. Ve sadece bir avuç Anadolu toprağı elimizde kalıyor. Petrol denizi Musul ve Kerkük bile sınırlarımızdayken terk ediyoruz.

Bu nasıl kahramanlık ki; kıtaların hâkimi cihan devleti Osmanlı üzerinde, planlı bir şekilde bölünmüş sınırlar içinde kırka yakın devletçiklerin kurulmasına çanak tutuluyor.

Bu nasıl vatan ve din müdafaası ki; hem harflerimiz, hem dinimiz ve hem de kıtalararası vatanımız elden gidiyor! Harflerimiz tarihe, dinimiz camiye, vatanımız da Anadolu’ya mahkûm ediliyor!

Şeytan ve yandaşlarına çanak tutarak Rahman olan Allah’a kulluk kalemizi yıktılar. Emperyalistlere çanak tutarak cihan devleti Osmanlı kalemizi yıktılar. Latin harflerine çanak tutarak medeniyet kalemizi yıktılar. Irkçılığa, kavmiyetçiliğe, faşizme ve terörün her çeşidine çanak tutarak birlik, kardeşlik ve hilafet (Dünya Liderliği) kalemizi yıktılar. 

Kapitalizme, faize, kumara çanak tutarak ekonomi kalemizi yıktılar. Fuhşa, zinaya, içkiye çanak tutarak aile kalemizi yıktılar. Esrara, eroine, alkole çanak tutarak nesil kalemizi yıktılar. Saygısızlığa, nefrete, kavgaya çanak tutarak sevgi, saygı ve edep kalemizi yıktılar. Ve manası hâlâ belli olmayan laikliğe çanak tutarak din kalemizi yıktılar. 

Ve tam iki yüz yıldır devam eden bu ihanetleri gerçekleştirenleri de koruma altına alarak kahramanlaştırıp putlaştırdılar! Sarıkamış dağlarında, Yemen çöllerinde, Anadolu ve Balkan ovalarında ve Çanakkale’de tam bir milyon şehit verdik. Milyonlarca ocak söndürdük. Geriye milyonlarca dul ve yetim bıraktık. Düşmana Çanakkale’yi geçilmez Anadolu’yu yenilmez yaptık. Ama içimizdeki sabataist(dönme)lerin ve masonların ihanetlere çanak tutmaları sebebiyle kaleleri bir bir baykuşlara bıraktık. Şimdi oralarda yas var, matem var. Kimi kardeşlerimizi Bulgarların eline, kimilerini Sırplara, kimilerini de Yunanlılara esir verdik.

Ve bu kahramanlaştırdıklarımızın(!) eliyle şimdi Doğu Türkistan’da, Irak’ta, Suriye’de kan var, gözyaşı var, işgal var. İlk kıblemiz Mescid-i Aksa’mızda yas var. Filistin’de katliam, Etiyopya’da, Somali’de, Moritanya’da aç var, açlık var, sefalet var.

Ve putlaştırdıklarımızın eliyle ihanetlere çanak tutulunca kaleler bir bir emperyalistlerin eline geçti. Okyanusları içine alan vatan kalemiz, ilim kalemiz, ticaret kalemiz, siyaset kalemiz ve hilafet kalemiz bir bir elden çıkınca, savaşta yendiğimiz ülkelere muhtaç olduk. Köle olduk. Öz dedemizle konuşmak ve eserlerini okumak için Osmanlıca tercüman bulmaya mecbur kaldık. Şairin, “Vicdan azabına eş, kayna kayna Sakarya, öz yurdunda garipsin, öz vatanında parya!” diye tarif ettiği torunları olduk.

Ev bizim, vatan bizim, şehit bizim, zafer bizim ama söz onların, yetki onların, karar Masonlarındı. Rusların Karadeniz’de, Ermenilerin Doğuda, İtalyanların Akdeniz’de, Bulgarların Trakya’da, Fransızların Maraş’ta, Yunanlıların Ege ve Marmara’da, İngiliz ve tüm küffarın tam yarım milyon ordusuyla Çanakkale’de başaramadıkları ihanetleri içimizdeki bir avuç mutlu ve putlu mason azınlığın eliyle gerçekleştirdiler.

Ama plan ve programları tutmadı. Şimdi Meclisimizin ve Ülkemizin içindeki kavgaları, hırçınlaşmaları, kürsü işgalleri ve terörizmi besleyip silah olarak kullanmaları yeniden Çanakkale destanı yazmaya başlayan Türkiye’mizin maddi ve manevi sahada süper güç olmasını önlemenin gayretleridir.

Çanakkale’yi geçilmez yapan “Mektebinde şahadet dersi olan bir milletin esareti yoktur” şuurunda, hayâ ve edep, ilim ve meslek sahibi dindar bir nesil yetiştirmek için eğitim sahasındaki 4+4+4 karşı çıkmaları da bu ihanetlerinin bir parçasıdır. Dedeleri İttihat Terakki mason çeteleri aynı ihanetleri yapmışlardı. Şimdi özel harbe bağlı şer odaklar eliyle aynı kaos, kavga ve terör taktikleriyle direniyorlar.

İki ırkçı, bir ateist solcu parti işte bu ihanetlere çanak tutarak kalelerimizi dış güçlere teslim ettirenlerin kurdurttuğu kukla partilerdi. Ama mücadeleleri boşa çıktı. Çanakkale’den sonra tekrar yenildiler.

Şimdi Seyyid Çavuşların ve Nene Hatunların torunları uyanmaya ve oyunlarını bozmaya başladı elhamdülillah. Allah’ın (c.c) yardımıyla Çanakkale ruhu yeniden ülkemizde devam ediyor elhamdülillah.

Dün bu vatanı korumak için canıyla kanıyla mücadele edenlerin torunları şimdi siyasi, iktisadi, içtimai (sosyal ve ahlaki) ve hukuki kaleleri yeniden inşa edip millet adına nöbeti devralmaya başladılar. Yoksa Osmanlı Devleti parçalanıp yıkılmasın, kızlarımızın örtülerine namahrem eli değmesin, namuslarımız korunsun, harflerimiz kaldırılmasın ve İslam Medeniyeti Düzeni mektepten, kışladan ve hayattan kovulmasın diye savaş meydanlarında genç yaşta şehit ve gazi olan Çanakkale ve diğer cephelerdeki dedelerimizin yüzüne nasıl bakacaktık? Ve ne yüzle bakarız? 

Çanakkale şehidlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anıyoruz. Ruhları şâd olsun. Makamları Cennet olsun. Şefaatleri daim üzerimizde olsun. Gayeleri gayemiz olsun. 

Haydi Cennet Vatanımızı cehenneme çevirme İhanetine çanak tutanlardan kalemizi korumak için hep beraber Türkiye’mize yeniden sahip çıkmaya!

Bu duâ ve temennilerle, içimizdeki malum İsrailcilerin talimatlarıyla yüz yıl evvel Cuma’yı Pazar’a çevirerek yasallaştırdıkları Cuma Tatili yasağının kalkması ve Ayasofya’nın acilen açılması, Siyonist ve Haçlı işgallerinin bizzat ellerimizle sona erdirilmesi dileğiyle Cuma Bayramımız mübarek olsun!

Salı Akşamı saat 20:45’te Akit Tv Milli Diriliş Canlı Yayınında buluşmak üzere İnşAllah!

Selâm, sevgi ve duâyla…

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@