banner5

26.09.2019, 22:04

Kirli Plan

Şer odaklarının dünya planı..! 

Son 200 yıldır başarıya ulaşmayan birkaç projesi varken son 3 yıldır Dünya çapında hezimete uğruyor. Gezi Darbe kalkışması ile aynı anda başlayan Brezilya Gençlik Ayaklanması hariç neredeyse hiç başarıları yok.

Üst Aklın, kaybetmeyi göze alamayacağı  5 yer var:

1-Türkiye

2-Mısır

3-Pakistan 

4-Filipinler

5-Brezilya

Ortak noktaları stratejik konumları.

Üst Akıl, 3 yerde tamamen kaybetti. Türkiye,Pakistan ve Filipinler. Galibiyetimizi perçinlemek istiyorsak;

Mısır'ı yanımıza almalıyız. Jeopolitik olarak çok önemli olmalarının yanısıra, Türkiye, Mısır ve Pakistan İslam Dünyası üzerinde en büyük etkiye sahip ülkeler.

Pakistan Nükleer güce sahip tek Müslüman Devleti.

Mısır, Türkiye'deki medreselerin kapatılmasıyla Dini Eğitim Merkezi(80 yıldır Masonluğun kontrolü altında). Türkiye, Mısır ve Pakistan büyük kara ordularıyla 90 yıldır İngiltere'nin boyunduruğu altında, onun adına savaşıyorlar.

Türkiye uyanınca Pakistan uyandı, sıra Mısır'da. Mısır da uyanırsa tüm İslam Dünyası uyanacaktır. Uyanmazsa yok olup gidecek. Türkiye,Pakistan ve Filipinler aynı zamanda en büyük silah ve uyuşturucu ticaretinin tam ortasında yer alıyor. İngiltere'nin, Türkiye Pakistan ve Filipinler'deki başarısızlığının ardından, Batı'nın Uyuşturucu Trafiği sekteye uğradı.

Batı, uyuşturucuyu temin edemeyince, kendi ülkelerinde son 6 ayda yasayla üretimi legal hale getirdiler. Örn,Danimarka,Hollanda ve California. Silah ticareti ise durma noktasına geliyor. Çünkü Türkiye ve Pakistan hem Şangay ittifakı ile hem de yerli üretim ile bu konuyu çözmek üzere, ellerinde sadece ekonomi bombası kaldı o da kendi kucaklarında patlayacak.

Geriye ellerinde sadece ekonomi silahları kalıyor ki;

Tüm güçleriyle saldırmalarına rağmen arpa boyu yol alabilmiş değiller. Ekonomimizin çok kötü olduğunu düşünenler ya  AB ülkeleri, İngiltere ve Batı'nın durumunu bilmiyor ya da art niyetliler. Rusya'ya ambargo da dahil tüm yaptırımları uyguladılar.

Zarar gören ise Batı'nın kendisi oldu. AB çöküşün eşiğinde.

Şimdi Türkiye son umutları, tüm ekonomik güçleriyle bize de saldırıyorlar. Ama nafile. Kendileri çökecekler.

10 yıl sonra ekmeğe muhtaç bir Batı olacak.

Tüm Dünya'yı sömürürken, kendi içlerinde kavgaya mahal vermediler. Batı Devletleri, Ortada paylaşılacak az bir para kaldığında birbirlerine düşecekler.  Karı azaldığı için 1. Dünya savaşından önce İngiltere'nin başvurduğu yöntem olan Kaos yine kapıda.

Bu sefer savaşı kazanan taraf biz olacağız.

Unutmayın:

Şu an, Topyekün bir savaştayız;

İstikbal ve İstiklal savaşı veriyoruz.

İstiklal savaşının ortasında ekonomiden bahseden ya haindir ya da en basit ifadeyle aptal.

Aç da kalırız, ölürüz de;

Ama Şanlı Ceddimiz gibi namert Batı'ya boyun bükmez, anlı şanlı şehadet şerbetini içeriz.

Kemelettin İSAOĞLU

Yorumlar (3)
Metin Süerdem 1 yıl önce
Allah bu milleti bir daha asla zillete düşürmesin.
Mehmet halit güler 1 yıl önce
Tespitinize teredir yok aynen öyle Allahın biz insanlara verdiği bir akıl var egerki iyi istikamete kullanırsan doğuların tespiti ve analizi bulursun sayın kemalettin bey bravo calismalarin benim anladığım kaderiyle çok güzel ve mükemmeldir tebrikler ne mutlu sizlere zamanın ihtiyacı olan fikir ve makalalar selam hürmetler dilerim
Serkan çardak Gelibolu ülkü ocaklari eski baskani 1 yıl önce
Sayın kemalketin bey yazınızı dikkatle okudum çok doğru tespit ve analiz yapmışsınız 2008 den beri içerde ve dışarıda top yekün savaş yapıyoruzsu ana kadar yöneticilerimiz süreci çok iyi götürüyorlar malesefki tarihimiz boyunca içerde ve dışarıda düşmanlarımız hep faaal olmuşlardır aslında Kuvayı milliye ruhunu halkımıza anlatmamız gerekir milli suurumuz sahlanmali yüce Allah birliğimizi ebedi bozmasın devlet ebet muddettir saygılar
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?