Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Yıldız Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen Eğitim Zirvesi’nde konuşma yaptı. Konuşmada 40 gündür terörist İsrail’e karşı mücadele veren mücahit Kassam Tugayları’nın İsrail tarafından terörize edildiğini belirtti.

PAYLAŞIMINI DEĞİŞTİRMEK ZORUNDA KALDI

Sosyal medya hesabından “Filistin'de mücadele eden Hamas 'in askeri kanadı #Kassam Tugaylarının % 80'ini yetim çocuklar oluşturuyor. Bu tesadüf mü? Terör ya da zulme maruz kalan toplum fertlerinin her biri terörist olmaya adaylar... Bugün savaş bölgesindeki çocuklarımızın her biri maalesef yarının terörist adayı olmaya aday bireyleri... Gerek insan eliyle gerçekleştirilen afetler gerek ise doğal afetlerin en büyük faturası çocuklarımıza çıkıyor... Bugün #YıldızTeknik Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen #EğitimZirvesi nde afet sonrası çocuklarımızı ve onlarla iletişimin önemini konuştuk.” diye paylaşım yapan Tarhan, gelen tepkiler üzerine paylaşımını “Filistin’de mücadele eden #Kassam Tugaylarının % 80’ini yetim çocuklar oluşturuyor. Bu tesadüf mü? Terör ya da zulme maruz kalan toplum fertlerinin her biri özellikle de en çok çocuklarımız zarar görüyor. Gerek insan eliyle gerçekleştirilen afetler gerek ise doğal afetlerin en büyük faturası çocuklarımıza çıkıyor…” şeklinde değiştirdi.

nevzat tarhan kassam

İkinci el araçta "6 ay 6 bin kilometre" ve "liste fiyatı" kısıtlamalarının süresi uzatıldı İkinci el araçta "6 ay 6 bin kilometre" ve "liste fiyatı" kısıtlamalarının süresi uzatıldı

Tarhan, gelen tepkiler üzerine "Konu bağlamından sapmış durumda, konuşma İspanya BASK, Kuzey İrlanda IRA örnekleri ile ilgili yapılan alan çalışması hakkında idi, devlet terörüne dikkat çekmek için verildi, Hamas “kuşatılmışlık duygusu” içinde vatanını korumak için şehadeti göze alan mücahidler grubudur, lütfen kimse öküzün altında buzağı aramasın" dedi.