CHP’li İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketi İZDOĞA personeli ve aynı zamanda Menemen CHP üyesi olan Hayriye Çelik seçimin ardından skandal sözlere yer verdi.

Çelik, İzmir Büyükşehir ve CHP’li ilçe belediyelerinde kendisi ve yakınları çalışıp, seçim sürecinde diğer siyasi partiye destek olanların tespit ettiklerini ve liste hazırladıklarını söyledi.

"Acıma yok" diyen Çelik, o kişileri işten çıkartıp yerine seçimde gönüllü olarak CHP’ye çalışan partilileri alacaklarını ima etti.

hayriye chpli fişleme

"BAŞKA SİYASİ PARTİYE KOŞTURANLARIN LİSTESİNİ HAZIRLIYORUZ"

Çelik sosyal medya hesabında şu ifadelere yer verdi:

Babası, annesi, abisi, ablası, kardeşi CHP ilçe belediyelerimizde ya da Büyükşehir Belediyesi'nde çalışıp başka siyasi partiye koşturanların hepsinin listesini hazırlıyoruz.

İzmir'deki helikopter kazasında dikkat çeken detay: Son anda atlamış! İzmir'deki helikopter kazasında dikkat çeken detay: Son anda atlamış!

Acıma yok. Bizim gönüllü arkadaşlarımızın hakkını yedirmeyeceğiz. Onlara yok öyle hem belediyede çalışıp hem hainlik yapmak. Madem bu partiyi sevmiyorsun, belediyesine de tenezzül etme. Git devlet kurumlarında çalış.