Kurban bayramın yaklaşmasıyla birlikte vacip kurban ibadetini yerine getirmek isteyen hayırseverler vacip kurban bağışı fiyatlarına araştırmaya başladı . 15 yıldır Yurtiçi ve yurtdışında sürdürdüğü insani yardım çalışmaları kalkınma faaliyetleriyle adına sıkça söz ettiren Bereket Derneği kurban aynen yaklaşmasıyla birlikte kurban bağışı bedelini duyurdu dernek tarafından yapılan açıklamaya göre yurtdışı kurban bağışı hisse bedeli 1850 TL küçükbaş kurban bedeli ise 2200 TL olarak duyuruldu.

Ahmet Tanman ve Yusuf Ayvaz İklim Yasası'na karşı İstanbul'dan, Ankara'ya yürüyorlar... Ahmet Tanman ve Yusuf Ayvaz İklim Yasası'na karşı İstanbul'dan, Ankara'ya yürüyorlar...

Afrika kurban bağışını önemi

Afrika kıtası bulunduğu konum itibari ile kuraklık susuzluk coğrafi etkenler ile siyasi sebepler nedeni ile açlık ve yoksullukla mücadele ederken bölgede sağlıklı gıdaya ulaşmanın zorluğu nedeniyle çocuklar sağlıklı bir şekilde gelişimlerini sürdüremezken insanlar sadece kurban organizasyonları ile et görebilmekte,2008 yılından bugüne kadar emanetiniz emanetimizdir diyerek şeffaflık ve titizlikle kurban emanetlerini yurtiçi ve yurtdışında ihtiyaç sahiplerine ulaştıran bereket derneği 2023 vacip kurban organizasyonu kapsamında kurban emanetini bölgeye gönderdiği personel vasıtası ile veteriner hekim kontrolünden geçirmek suretiyle kurban bayramın ilk günü itibari ile keserek ihtiyaç sahibi aileye yoksul kimsesizler ile medreselerde eğitim gören ilim talebelerine ulaştırıyor.

Videolu güvenilir kesim

Bereket Derneği düzenlemiş olduğu kurban bağışı 2023 vacip kurban organizasyonu kapsamında bölgeye gönderdiği personeli ve gönülleri nezaretinde kurban alımlarını gerçekleştirdi veteriner Ekim kontrolü sonrası gerçekleşen satın almalarla birlikte besiye çekilen kurbanlıklar kurban Bayramı’nın birinci günü itibari ile bölgede bulunan görevli personel nezaretinde kesildikten sonra isme özel kesim videoları bağışçılara iletiliyor.

Online güvenilir bağış

15 yıllık bir tecrübe ile insani yardım çalışmalarına devam eden dernek yönetiminden edinilen bilgiye göre kurban bağış yapmak isteyen hayırseverler www.bereket.org.tr web sitesi aracılığıyla kredi kartı ile dernek web sitesinde yer alan banka bilgileri üzerinden EFT yolu ile ya da 0 212 809 66 27 numaralı telefon numarasından detaylı bilgi alarak bağışlarını gerçekleştirebilirler.