banner29

Terör örgütü PKK işgali altındaki Deyrizor'da eşcinsellik zorunlu ders oldu!

Terör örgütü PKK'nın işgalindeki Deyrizor kırsalında LGBTİ zorunlu ders olarak müfredata girdi.

Gündem 19.07.2020, 19:05
Terör örgütü PKK işgali altındaki Deyrizor'da eşcinsellik zorunlu ders oldu!

Referans Medya'dan Ala Hacıoğlu'nun haberine göre, Deyrizor'un Şuaytat bölgesinde görev yapan öğretmenler, Terör örgütünün müfredata LGBTİ'yi dahil etmesine isyan etti. Bir grup öğretmen olayı protesto etti ve örgütün ateizm, cinsel tahrik, İslam karşıtı kişiler ve LGBTİ - eşcinselliği destekleyerek nesilleri helak etmeye çalıştığını söyledi.

Büyük bir felakete yol açar

Terör örgütü PKK'nın ateizm ve LGBTİ içerikli ders dayatısına karşı çıkan öğretmenler itirazlarını dile getirdikleri toplantının video kaydını da sosyal medya üzerinden yayınladı. Bölgede görevli bir öğretmen PKK 'nın eğitime müdahalesine şu sözlerle karşı çıktı.

Bu dersleri ve müfredatı reddediyoruz.

Mevcut şekliyle bu ders içeriği toplumumuzda büyük bir felakete yol açar. Bizi böler ve dinimizden, tarihimizden, kültürümüzden uzaklaştırır. Bu dayatı bir tür savaştır. LGBT ve ateizm zorbalığına karşı çıkan İkinci bir öğretmen ise bu derslerin nesillere zarar verdiğini ve tüm gençleri ateizme sevk edeceğini söylüyor. Terör örgütünün zorunlu kıldığı Müfredatın ne Arap ne İslami değerler ne de bölge gerçekleriyle uyuşmadığını vurgulayan öğretmen 10 yıl sonra çocuklarımız her biri azılı bir terörist olsun isteniyor" dedi.

Öğrenci velileri de bu konuda yapılan dayatılara karşı çıkacaklarını, gerekirse çocuklarını okula göndermeyeceklerini açıkladı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?