banner30

banner29

Alman doktor gözleri dolarak anlattı: Koronavirüs yalanına karşı çıkmalıyız!

Alman doktor Bodo Schiffmann, yaptığı bir açıklamada göz yaşlarına hakim olamayarak koronavirüs salgını hakkında şüphelerini ve gelecek hakkındaki endişelerini dile getirdi. Schiffmann'ın açıklamaları dinleyicileri şoke etti.

Dosya 15.10.2020, 18:31 15.10.2020, 19:57
Alman doktor gözleri dolarak anlattı: Koronavirüs yalanına karşı çıkmalıyız!

Çin'in Wuhan kentinde başlayıp tüm dünyaya yayılan ve insanlığı esir alan koronavirüs salgını hakkında oluşan şüpheler ve gelecek kaygıları artmaya devam ediyor. Son olarak Dr. Bodo Schiffmann, koronavirüs salgının gerçek olmadığını vurguladı.

BU ÜÇÜNCÜ DENEMELERİ

Her an ağlayacak durumda olduğunu belirterek konuşmasına başlayan Schiffmann, ''Çocuklarımız söz konusu, geleceğimiz söz konusu. Elimden başka bir şey gelmiyor. İnsanlık uyanın. Polisler doktorlar uyanın. Bu durumdan kurtuşmalısınız. Ortada herhangi bir hastalık yok. Rakamlara bakın. İkinci bir dalga yok. İlk dalga varmıydı, yoksa sadece normal bir grip salgası mıydı? Bu sorulmalı. Bu ilk denemeleri değil. Bu kuş gribi, domuz gribinden sonra 3. denemeleri. Biz insanlar olarak bir şeyler yapmalıyız. Şu anda ülkede yaşananların gerçek olması inanılmaz. Biz gülümseyemiyoruz, sevinemiyoruz ve bir şeyler kutlayamıyoruz. Şu anki yaşadıklarımız huzur değil. Şu an konuşmamıza izin verilmesine bile seviniyoruz. Sokaklara çıkmamıza izin verilmesine bile seviniyoruz. Korona yalanına karşı çıktığımızı söylesek korona mevzuatına da karşı çıkmış oluyoruz. Bu mevzuat her şeyin arkasında saklı olduğu şeydir. Tüm ülkeler aynı şeyi yapıyor. İnsanlık tarihi tekerrür ediyor. Adolf Hitler veya her kim hakkında olursa olsun. Mesele güç elde etmek, mesele toplum kontrolü mesele daha da zengin olmak. Olan bitenin sebepleri bunlar ve hep aynı. Ayağa kalkın, ne yapmanız gerekiyorsa yapın. Yardımınıza ihtiyacımız var. Kim sesini çıkarmayıp saklanıyorsa suça ortak oluyor. Şüphe duyuyorsanız gölgeden çıkın ıığa gidin.'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (15)
Dr. Sevilay Hanım 7 ay önce
İnsanoğluna büyük bir tiyatro oynanıyor, covid19'dan öldü denilenlerin hepsi aslında ilaçların şokuyla kalp krizinden öldüğü için otopsi taleplerini reddediyorlar. Bilim Kurulu üyelerinin yüzünden bile okunuyor. Zaten on prof konuşsa hepsi farklı şey söylüyor. Demek ki en az onda dokuzu sahtekar. Uyanın millet, bu tiyatroya figüran olmuyor.
Doç.Dr. Can 7 ay önce
Hocam Sizde bi doktor olarak bu saçmalığa nasıl destek verirsiniz ?
docnt-41 7 ay önce
HELAL OLSUN BU DOKTORA YÜREKLİ ADAM MIŞ.!! DOGRULUK PAYI Yüzde 42 OLAN CORONA TEST KİTLERİYLE OYNAN OYUNUN FARKINA VARMIŞ GERÇEK YÜZÜNÜ ORTAYA SERMİŞ TABİ ANLAYANA DÜŞÜNE ne BUNLAR BÜYÜK BİR ANLAM İFADE EDER DİGER CANLILARA DEGİL.!!
Süpersin doktor helal olsun 7 ay önce
Nihayet gerçekleri söyleyen biri cikti
Bilimsel.? 7 ay önce
Maske tedbir bilim felan diyenler Maskenin virüslerden koruduguna dair bu zamana kadar bir Tek RAPOR yoktur.! varsa eger hadi gösterin açıklayın görelim buyrun.
adil 7 ay önce
saçmalamayın ölenler uzaylılarmı öldürüyor saçmalık
Mehmet 7 ay önce
Adil sende belli ir gruba hizmet eden dünya düzeninden bihaber cahilsin
misafir 7 ay önce
gördüğünüz gibi ölümleri inkar etmiyor, sıradan bir virüs vakası diyor. şöyle bir metafor yapalım, korona kelimesini herhangi bir hastalıkla ya da bir spor dalıyla filan değiştirelim. Her gün haberlerde sürekli boğularak ölenlerin rakamlarının verildiğini düşünün, denize gitmenin yasaklandığını. Yüzmek eyleminin ne kadar korkunç sayıldığının...
mehmet düzgider 7 ay önce
islam peygamberi hastalık bulaşmaz diyor kendini bilmez cahiller bulaşır diyor müslüman olan peygambere Allahın dinine uyar kafirler hangi zibidiye uyarsa uysun
Hacertt 7 ay önce
Hasualiktan oldu diyorsunuz. Ölenlere otopsi yapıldı mı? İlaçlar öldürüyor olmasın.acin gözünüzü ya artik
Umut 7 ay önce
Şimdi bunlara inanıp, bunu destekleyen cahillikler dolacak buraya
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?