Şevki Yılmaz'dan ABD'ye sert tepki: Boşuna havlıyorlar!

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, Trump'ın twitter üzerinden Türkiye'yi tehdit etmesi özerine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şevki Yılmaz'dan ABD'ye sert tepki: Boşuna havlıyorlar!

Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz'ın analizlerde bulunduğu Akit TV'nin en çok izlenen programı Milli Diriliş'te ABD Başkanı Donald Trump'ın Türkiye'ye karşı gösterdiği tavır ele alındı.

ABD, ALLAH(c.c)'IN ÇOBAN KÖPEĞİDİR

''Müslümanların düşmanları Allah(c.c)'ın çoban köpekleridir'' diyen Yılmaz, ''ABD de bugün Allah(c.c)'ın yeryüzündeki çoban köpeğidir. Havlayacaktır, görevi budur... Çoban köpeği sahibinden izinsiz havlayamaz. Demek ki bize ABD ve emperyalist güçler müstehak olarak gelmiştir. Allah(c.c)'tan ayrılan ve yüz yıldır yüzünü batıya dönen ümmet coğrafyasına acıdığından Cenab-ı Hak, bu köpeklere izin vererek bize saldırtıyor. Köpekler saldırınca misafir nereye koşar, tabii ki Allah(c.c)'a sığınır. Dolayısıyla bu savaşlar Müslümanlar'ın Allah'a sığınmasını sağlamıştır.'' açıklamasında bulundu.

TRUMP GÜNDEMİ SAPTIRIYOR

''Taşeronlar bitene kadar efendileri saldırmayacak'' diyen Yılmaz,''Trump'ta iç politikada sıkışmış durumda, gündemi saptırmak için Türkiye'ye saldırıyor. İçeride hükümeti kapatan Trump, muhalefeti susturmak için Türkiye'yi ediyor. Ekonomik savaş açacağını söylüyor. Bunların hepsi içerideki oyununu oynuyor ve boşuna havlıyorlar. Yüzümüzü Anadolu'ya dönersek korkmamıza gerek yok.'' açıklamasında bulundu.

Haber Vakti

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 20:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma  Dalbasti
Fatma Dalbasti - 1 yıl Önce

Ağzinize sağlik

SIRADAKİ HABER

banner5