banner29

'Füzelerimiz işgal rejiminin kalbine kadar ulaştı'

İşgal yönetiminin ağır bir sansür uyguladığını belirten Kudüs Müfrezeleri, "Füzelerimiz işgal rejiminin kalbine kadar ulaştı" açıklamasında bulundu.

Filistin 14.11.2019, 15:26
'Füzelerimiz işgal rejiminin kalbine kadar ulaştı'

İslami Cihad Hareketi’nin askeri kanadı Kudüs Müfrezeleri’nin sözcüsü Ebu Hamza, direnişin Gazze Şeridi’nden attığı füzelerin işgal rejiminin kalbine kadar ulaştığını ve düşmanın ağır sansür uygulayarak sonuçları sakladığını söyledi.

Filistin Enformasyon Merkezi'nde yer alan habere göre Ebu Hamza, sosyal paylaşım sitelerinden Twitter’da dün akşam konuyla ilgili yaptığı açıklamada, direniş füzelerinin işgal rejiminin kalbine kadar ulaştığını ifade ederek, işgal rejiminin gerçekleri açıklaması halinde Netanyahu’nun Siyonist toplumda alay konusu haline geleceğini ifade etti.

İşgal yönetiminin Yahudi işgalcilerin Netanyahu ve savaş bakanı aleyhinde protesto gösterileri yapmalarını önlemek için ağır bir sansür uyguladığını ve gerçekleri gizlediğini kaydeden Ebu Hamza, Gazze Şeridi yakınlarındaki Yahudi işgal birimlerinde ve hedeflerin tam isabetle vurulduğu diğer kentlerde fabrikalarda, tesislerde ve işgtalcilerin evlerinde meydana gelen hasarın fotoğraflarını ve video görüntülerini yayınlayarak işgal rejiminin sansürüne meydan okuduklarını dile getirdi.

Kudüs Müfrezeleri sözcüsü, komutan Baha Ebu’l-Atâ’nın şehit edilmesiyle övünen Netanyahu’dan ve ekibinden direniş füzelerinin ulaştığı üslerin ve askeri tesislerin isimlerinin açıklanmasına ve görüntülerinin yayınlanmasına izin vermesini istedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?