banner30

banner29

Bülent Deniz yazdı: ‘’Bu toprakların çocukları..’’

Genel Koordinatörümüz, Tv program yapımcı ve sunucusu Bülent Deniz, dikkat çeken yazılarıyla gündeme sıradışı bir perspektiften bakmaya devam ediyor. Hikaye-kurgu türü yazılarında dolaylı anlatım kullanarak dünden yarına bir çerçeve belirleyen Deniz, son yazısında hem içerik hem yazım üslubuyla dikkat çekti. Haçlı Seferleri'ni bugüne bakan yüzüyle yorumlayan Deniz, "Hedef sadece Müslümanlar değil" dedi. İşte o yazı...

Gündem 08.10.2020, 17:44 08.10.2020, 18:09
Bülent Deniz yazdı: ‘’Bu toprakların çocukları..’’

‘’Bu toprakların çocukları..’’ başlıklı yazısında Bülent Deniz, 1000 yıl önce Haçlıların Müslümanları nasıl katlettiğini, 'Barış ve huzur' kisvesiyle ne barbarlıklar yaptıklarını Kudüs'ün işgalini ve Kubbet'üs Sahra minberinde günlerce Müslüman kanı akıtıldığını tarihi kaynaklardan örneklerle anlatırken, bugün de aynı barış söylemleriyle oluk oluk kan akıtıldığını hatırlatarak, amaçlanan şeyi ve Haçlıların asıl hedefini anlattı.

Son olarak kurtuluş reçetesini de ekleyen Deniz, "İşgal ve sömürüden kurtuluş, dün olduğu gibi bugünde; Babil'in, Mezopotamya'nın ve Anadolu'nun evlatlarının Malazgirt Ovası'nda kurulan otağda toplanmasıyla mümkün olacaktır! Ayrılmayacağız, tefrikaya düşmeyeceğiz!" ifadelerini kullandı.

YAZIYA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?