banner5

banner29

Altaylı'dan Mansur Yavaş bombası! Kusura bakmasın yayınlıyorum!

CHP ve İYİ Parti'nin Ankara adayı olmasına kesin gözüyle bakılan Mansur Yavaş, Fatih Altaylı'ya gönderdiği mesajda AK Parti'den teklif aldığını öne sürdü. Altaylı da mesajı "Kusura bakma yayınlıyorum" diyerek paylaştı.

Siyaset 17.11.2018, 10:50
Altaylı'dan Mansur Yavaş bombası! Kusura bakmasın yayınlıyorum!

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, bugünkü yazısında CHP ve İYİ Parti'nin Mart 2019'da yerel seçimde ortak adayı olması beklenen Mansur Yavaş'la ilgili önemli bir bilgiyi aktardı.

"Mansur Yavaş'a gayriresmi teklif" başlıklı yazıda, Yavaş'ın kendisine bilgi amaçlı bir mesaj gönderdiğini ancak yayınlanmasını istemediğini belirten Altaylı, "Ben ise yayınlamayı tercih ediyorum. Kusura bakmasın. Belli ki, resmi bir teklif değil ama bir nabız yoklaması ya da bazı AK Partililerin kendi kendine işgüzmesi. Hangisi ise. En azından Mansur Yavaş'ın her partinin kapısını çalan bir 'Kubi' olmadığını anlamış olduk" ifadelerini kullandı.

İşte Yavaş'ın Altaylı'ya gönderdiği mesaj;

"Fatih Bey merhabalar. TV'de izlediğim kadarı ile AK Parti'den aday olabileceğimi ve AK Parti'ye yakınlaştığımı söylediniz. Gerçek durum şudur. Bazı AK Partililer, benim aday olmam konusunda istekli olup, yoklama yaptılar. Ben de uygun bir dille 'Belki makam sahibi olurum ama itibarımı kaybederim' diyerek teşekkür ettim. Bu konudaki mesaj ve benim yanıtım kayıtlıdır. Kısacası benim bir talebim olmamıştır"

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Günün Karikatürü Tümü