banner29

Dilipak'tan 'darbe' uyarısı: Geliyorum diyor, ayak seslerini duyuyoruz!

Usta yazar Abdurrahman Dilipak, Derin Gerçekler'de yaptığı açıklamalarda ''Geliyorum diyen bir şey var. Onun ayak seslerini duyuyoruz'' diyerek Türkiye'de olası bir darbe ihtimalini gündeme getirdi.

Dosya 11.02.2020, 19:01 11.02.2020, 19:45
Dilipak'tan 'darbe' uyarısı: Geliyorum diyor, ayak seslerini duyuyoruz!

Habervakti Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, usta yazar Abdurrahman Dilipak'ın değerlendirmelerde bulunduğu Akit TV'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler'de 'darbe' ihtimalini gündeme getirdi.

BÇG İLE FETÖ'NÜN KRİPTOLARI İŞBİRLİĞİ YAPARSA...

Olası bir darbe ihtimalini gündeme getiren Dilipak, ''Ukrayna ziyaretinden tutun, Libya konusuna, Macron'un Kıbrıs'la ilgili açıklamalarına, Mustafa Akıncı'nın çıkışına, aynı şekilde İlker Başbuğ'un açıklamalarına, Doğu Perinçek'in açıklamalarına ve muhalefetin son zamanlardaki mesajlarının satır aralarına baktığınız da 'geliyorum' diyen bir şey var. FETÖ'nün arkasındaki akıl olan Rand Corporitaion bir rapor yayınladı. Türkiye'de bir darbe ihtimalinden söz etti. ABD'nin bundan sonraki politikalarında bu konuyu dikkate alması gerektiğini söyledi. Bunlar durup dururken olan şeyler değil. BÇG'nin kriptoları FETÖ'nün kriptoları el sıkışırsa bu sürpriz olmaz.'' ifadelerini kullandı.

HAVA GENZİMİ YAKIYOR VE KAR TOPLUYOR

Program sunucusu Deniz'in ''Fikri ve siyasi tecrübeniz üzerinizden böyle gelen bir çığ mı var?'' sorusuna Dilipak, ''Evet, dışarıda duruyorsanız bunu görüyorsunuz. 12 Eylül'ü adım adım saat saat izledim. 12 Mart'ta da bunu yaşadım. 27 Mayıs'ı da fiili bir görevim olmamasına rağmen takip ettim. 28 Şubat'ı da darbe öncesi de NTV'de bir televizyon programında bu konuyu konuşuyorduk. Eğer saf gözle bakarsanız. Aslında hava genzinizi yakar. Benim genzim yanıyor. Hava kar topluyor. Bunun endişesini yaşıyorum ve bu refleksle söylüyorum. Bütün darbeler davul çala çala geldi. Ama birileri bunu duymak istemiyor.'' ifadelerini kullandı.

Haber Vakti

Yorumlar (1)
Hasan ÖZDEMİR 1 yıl önce
Denesin.....
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?