65 yaş üstü kolonya ve maske dağıtımı ne zaman yapılacak? Açıklama geldi!

Kolonya ve maske dağıtımı ne zaman yapılacak? 65 yaş üstü bedava kolonya ve maske dağıtımı bugün itibariyle başladı. Cumhurbaşkanımızın konuşmasından sonra 65 yaş ve üzerindeki kişilerin sokağa çıkması yasaklandı. Özellikle yaşlı yakınları "bedava kolonya ve maskeler ne zaman dağıtılacak?" şeklinde soruları araştırıyor. İşte 65 yaş ve üzeri için dağıtılacak olan bedava maske ve detayları...

65 yaş üstü kolonya ve maske dağıtımı ne zaman yapılacak? Açıklama geldi!

Maske ve kolonya ne zaman dağıtılacak? 65 yaş ve üzerinin sokağa çıkmasının yasaklanması üzerine, uyulması gereken bu durumun "yaşlılarımıza gösterdiğimiz hürmet ve saygıdan" kaynaklı olduğu bilinmelidir. Cumhurbaşkanımız da değerli büyüklerimiz için bu kapsamda kolonya ve maske dağıtımı yapacağını belirtmişti. Peki ama maske ve kolonya dağıtımı ne zaman yapılacak?

Cumhurbaşkanımız konuşmasında 65 yaş ve üzerinin sokağa çıkmasının riskli ve sakıncalı olduğunu belirttikten sonra kolonya ve maskelerin evlere kadar dağıtılacağının teminatını vermişti. Maske ve kolonya hazırlıkları bitti ve bugün itibari ile 65 yaş üzerine bedava kolonya ve maske dağıtımı yapıldı.

İlk olarak Sultanbeyli belediyesinin dağıtıma başladığı paketlerin içerisinde paketli kolonya, paketli maske, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mektubu yer aldı. Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı bekçiler “Cumhurbaşkanının size selamı var” diyerek hazırlanmış paketleri 65 yaş ve üzerindeki kişilerin evlerine kadar ulaştırdı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5