Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hadis-i Şerif'le dalga geçti!

Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan isimli şahıs, sosyal medya hesabından Hadis-i Şerif'le dalga geçerek bir paylaşımda bulundu.

Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hadis-i Şerif'le dalga geçti!

Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan Peygamberimiz Hz. Muhammed'in (s.a.v.) "Komşusu açken tok yatan bizden değildir" Hadis-i Şerifiyle ilgili hadsiz ve çirkin bir paylaşımda bulundu.

Ulucan sosyal medya hesabından, “..komşusu ayıkken ‘sarhoş’ yatan bizden değildir..” sözlerini paylaştı.Ulucan'ın paylaşımı sonrası bilinçli birçok sosyal medya kullanıcısı tepkisini gösterdi.

HAKAN AYGÜN TUTUKLANMIŞTI

Geçen günlerde sosyal medya hesabından Kur'an-ı Kerim ayetleriyle dalga geçen bir paylaşımda bulunan bir başka hadsiz gazeteci Hakan Aygün, güvenlik güçlerince tutuklanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 01:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Günel
Günel - 2 ay Önce

Allah Korusun İnsanlar Ağlın Kayıp Edip Şu Açılı Günde KURANİ KERİME Daha Çok Yaklaşmağdan HADİSİ ŞERİFLE Dalğa Geçdiler Allah Sizi İslah Etsin Şuda Zor Şu İnsanı Ağıl Hastahanesine Aparsınlar Son Günler Türk İnsanlarına Bir Hal Olup Allah Yolundan Uzaklaşılar Avropada İnsanlar Kurana Yaklaşır Duaları İbadetleri Sevmeye Başladılar

SIRADAKİ HABER

banner5