banner29

'İstifası kabul edilmeyen Süleyman Soylu'dan ilk açıklama!'

İstifası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilmeyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, ilk açıklamasını yaptığı iddia edildi.

Gündem 13.04.2020, 10:57 13.04.2020, 11:18
'İstifası kabul edilmeyen Süleyman Soylu'dan ilk açıklama!'

Dün akşam saatlerinde görevinden istifa ettiğini açıklayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun istifası Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilmedi.

İLK AÇIKLAMA

Bakan Soylu görevine kaldığı yerden devam ediyor. Yaşanılanlar sonrası kısa bir açıklama yaptığı öne sürülen bakan Soylu'nun iddia edilen açıklaması şu şekilde:

 "Allah hem milletimize hem de bizden umudu olanlara, bizi mahcup etmesin. Aynı kararlılıkla devam etmeliyiz. Allah'a emanet olun"

AJANS ÖZÜR DİLEDİ

Haberin kaynağı olan İHA, konuyla ilgili bir açıklama yaparak haberin geri çekildiğini duyurdu ve abonelerinden özür diledi. Özür metninde şu ifadelere yer verildi: "Bakan Soylu'dan ilk açıklama: 'Aynı kararlılıkla devam etmeliyiz'" başlıklı haberimiz kaynağından iptal edilmiştir. Düzeltir abonelerimizden özür dileriz.

Yorumlar (1)
yılmaz bay 1 yıl önce
sayın bakanım çok yoruluyosun.ama busıkıntılı günlerde düşmanları sevindirmeyek.bizim ceddi atamız çekirge yiyerek vatan namus beklmişler yapacağımız çok işvar kolay gelsin
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?