Karamollaoğlu’ndan hükümete kritik çağrı: Bunu gündemde tutmalıyız

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, haftalık basın toplantısında yetkililere koronavirüs konusunda çağrıda bulundu.

Karamollaoğlu’ndan hükümete kritik çağrı: Bunu gündemde tutmalıyız

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, basın toplantısında iktidarın koronavirüs tehlikesini sürekli gündemde tutması gerektiğini söyledi.

Temel Karamollaoğlu, partisinin Balgat'taki eğitim merkezinde düzenlediği basın toplantısında, Hocalı Katliamı'nda hayatını kaybedenleri rahmetle andı. İçinde bulunduğumuz haftanın ülkemiz ve milletimiz açısından iki önemli tarihin yıldönümüdü olduğunu ifade eden Karamollaoğlu, 27 Şubat'ın eski başbakanlardan, merhum Millî Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın vefatının 9'uncu yıl dönümü olduğunu belirtti. Karamollaoğlu, "Erbakan hocamız, mazlumların yolunu aydınlatan bir lider olarak anılmaya devam edilecektir." ifadesini kullandı.

"GÜNDEMDE TUTMALIYIZ"

Temel Karamollaoğlu, koronavirüs ile ilgili hükümete tavsiyelerde bulunarak şunları söyledi:

Çin, kısmen kontrol altına aldığını söylüyor. Ümit ediyoruz kontrol altına alınır. Hamdolsun henüz ülkemizde bir tehdit, bir tehlike yok. Özellikle iç kargaşaların hakim olduğu ülkelere sıçrarsa o zaman bu virüsün kontrol edilmesi ihtimali neredeyse ortadan kalkar. Bundan dolayı da hükümetimizin de ülkelerin gösterdiği hassasiyet de zirveye çıkmalı. Bu, iktidarın hassasiyetle gündeminde tutması gereken bir konudur, sadece bizi değil bölgemizi de ilgilendirir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5