banner29

Mustafa Özer sordu: Avrupa için Zekeriya Öz kaç maske eder?

Sitemiz yazarı Mustafa Özer, Türkiye'nin Avrupa ülkelerine yaptığı yardımların karşılığı olarak FETÖ'cü militanların istenebileceğini ve bunun fırsatçılık olmadığını devlet yönetmek olduğunu vurguladı.

Gündem 12.04.2020, 18:06 12.04.2020, 18:19
Mustafa Özer sordu: Avrupa için Zekeriya Öz kaç maske eder?

Avrupalıların duyguyla devlet yönetmediğini vurgulayan Özer, ''Her krizi fırsata çevirmek devletler için ayıp değil aksine gurur duyacağı bir eylemdir. Kaos dönemleri kimileri için bir merdivendir!'' ifadelerini kullandı.

İşte Özer'in söz konusu yazısı:

İngiltere parlemantosunun girişinde şu yazılıdır:

"Britanya'nın daimi dostu yoktur. Britanya'nın daimi düşmanı da yoktur. Britanya'nın daima çıkarları vardır."

Bu yazı, tüm Avrupa ülkelerinin ve Avrupa'nın istenmeyen en alt sınıfının göç ederek kurduğu ABD'nin de uluslararası siyasetini özetler.

Avrupa Devletleri, bir kaç istisna haricinde dünyanın diğer devletleri gibi seçimden seçime politika yürütmez. Aksine bir kaç yüz yıllık planlar daima diri tutulur ve iktidarların asıl görevi bu planları yerine getirmek, bundan kalan zamanda da halka hizmet etmektir.

Duygu ile devlet yönetmezler.

Sadece İncil’den aldıkları öğütleri uygulamadıkları için bir metrekarelik günah çıkartma kabinleri dini yönden vicdanlarını tatmin için yeterlidir. Kehanetler ve kozmik yaklaşımları da asla es geçmezler! Geçmediler!

Biz onları, Milli Mücadele yıllarımızdan tanırız, ki azda olsa; tanıkları halen hayatta olan çok yakın bir dönemden söz ediyoruz. Biz onları Afrika'da daha çok çalışmadıkları için, babalara oğullarının kollarını kestirmelerinden, Cezayir'deki işgal ve katliamlarından tanıyoruz.

Hitler'in yaptığı katliamlara olan sessizliklerinden biliyoruz. Ve hala Hitler'in mirasını sürdürmekten asla vazgeçmediklerini de biliyoruz. Bosna’yı unutmadık! Srebrenitsa’yı, Felluceyi de…

Kısacası biz Avrupa denen garbı, o tek dişinden iyi biliyoruz. Nasıl bir canavar olduğunu da!

İşgal, katliam, sömürü ve kan üzerine kurulmuş sözde modern devletler.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (1)
ömer 1 yıl önce
istense bedavada getirilir o...
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?