banner29

Oda TV'nin Siyonist yazarı Hamas'a 'terör örgütü' dedi

Oda TV'nin İsrail'de yaşayan Yahudi yazarı Rafeal Sadi, İsrail seçimlerini değerlendirdiği yazısında Hamas'ı 'terör örgütü' olarak niteledi.

Gündem 19.09.2019, 13:18 19.09.2019, 13:32
Oda TV'nin Siyonist yazarı Hamas'a 'terör örgütü' dedi

Oda TV'de İsrail gündemiyle ilgili yazdığı yazılarla dikkat çeken Rafeal Sadi, Siyonist İsrail devletinin verdiği destekle de biliniyor. Son olarak İsrail seçimlerini değerlendirdiği yazısında İslami Direniş Hareketi olarak bilinen Hamas'ı terör örgütü olarak lanse etmeye çalıştı. Hakkındaki Mossad ajanı iddialarını net bir şekilde yalanlayamayan Sadi'nin Türkiye'de bir yayın kuruluşunda, Siyonist İsrail devletinin propagandasını yapması kamuoyunun tepkisine neden olmaya devam ediyor.

SİYONİST AĞZI

Sadi söz konusu yazısında, ''Öncelikle İsrail halkının Natanayahu yönetimine tepkili olduğunu kabul etmemiz gerek. Neden tepkili olduğunun sebepleri ise şöyle sıralanabilir: Ekonomideki hakkaniyetsiz  dağılım sorunu. Hamas terör örgütüne karşı tutarlı ve kesin sonuç elde edilebilecek bir siyaset tesis edememiş olması. Muhtemelen başkaları da iktidar olsa bunu tesis edemeyeceklerdir ama halk başkasını da denemek istiyor. BELKİ yapılabilir diye.'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?