banner30

banner29

Sevda Noyan, FETÖ'cülere meydan okudu! 50 kişiyi götürürüz...

FETÖ'nün gerçekleştirdiği 15 Temmuz Darbe girişimine yönelik ukdesini dile getiren Sevda Noyan'ın açıklamalarının ardından darbe beklentisi olanlar üstüne alındı.

Gündem 09.05.2020, 02:49 09.05.2020, 03:09
Sevda Noyan, FETÖ'cülere meydan okudu! 50 kişiyi götürürüz...

Esra Elönü'nün ÜlkeTV'de sunduğu Arafta Sorular Programı'na konuk olan yazar Sevda Noyan, son dönemde gündeme gelen darbe tartışmalarının ardından 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

"BENİM LİSTEM HAZIR"

Noyan, "15 Temmuz kursağımızda kaldı" diyerek şunları söyledi: "15 Temmuz kursağımızda kaldı, istediklerimizi yapamadık. Boş bulunduk... Yanlış anlaşılmasın, doğru anlaşılsın; bizim aile 50 kişiyi götürür. Bu konuda çok donanımlıyız maddi ve manevi olarak. Liderimizin yanındayız ve asla yedirmeyiz bu ülkede, onu söyleyeyim. Ayaklarını denk alsınlar. Bizim sitede hâlâ 3-5 var, benim listem hazır."

4 AYAKLARINI DENK ALSINLAR

Programın sunucusu Esra Elönü ise, Noyan'ın sözleri üzerine; "'Ayak' az kalır bence, 4 ayaklarını denk alsınlar" diyerek yanıt verdi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLAMA YAPTI

Sevda Noyan, sözlerinin sosyal medyada tepki toplaması üzerine ise hesabından şunları söyledi:

"Evet açık ve net söylüyorum. Hiçbirinizden korkmuyorum hain zombiler. Şayet bir kez daha bu ülkede darbe yapmaya kalkarsanız sonunuz hiç iyi olmayacak bunu çok iyi bilin. Yaptığınız hakaretleri attığınız iftiraları size iade ediyorum... Bilin ki hiç etkilenmiyorum.. Hain zombiler.

Konuşmam niye size dokundu tekrar darbe yapmayı mı planlıyorsunuz? Bu sefer kaçacak delik bulamazsınız. Sahte hesaplarla istediğiniz kadar saldırın, hiç etkilenmem. Alışkınız sizin iftiralarınıza... Liderim Recep Tayyip Erdoğan... Sonuna kadar onun yanındayım."

EŞİ DAHA ÖNCE STV'DE PROGRAM YAPMIŞTI

Sevda Noyan’ın eşi Engin Noyan, uzun yıllar önce Samanyolu TV’de Kapılar ve Köprüler isminde programı sunuyordu. Noyan, 2009 yılına gelmeden görüş ayrılığı nedeniyle STV'den ayrılmıştı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?