banner29

Sonunda bu da oldu! Yaratıcımız Allah'a küfür! Kan donduran ifade...

Show TV'de yayınlanan 'Arıza' isimli dizide yer alan bir sahnede kan donduran bir ifade kullanıldı. Söz konusu iğrençlikle ilgili yetkililerin acilen harekete geçmesi talep ediliyor.

Gündem 20.09.2020, 00:28
Sonunda bu da oldu! Yaratıcımız Allah'a küfür! Kan donduran ifade...

Televizyon dizilerindeki gayri ahlaki unsurlar tepki çekmeye devam ederken son olarak bir dizide iğrenç bir ifade yer aldı. Show TV'de yayınlanan 'Arıza' isimli dizinin ilk bölümündeki bir sahnede kan donduran cinsten bir ifade kullanıldı.

Show TV'de geçtiğimiz günlerde yeni bir dizi yayınlandı. 'Arıza' isimli dizide kavga içeren bir sahnede iğrenç bir ifadenin sarf edildiği görüldü.

Söz konusu sahne vatandaşların tepkisini çekerken sosyal medya platformu kullanıcılarına iğrenç olaya sessiz kalmadı. Kan donduran sahneye tepkilerini gösteren sosyal medya kullanıcıları RTÜK'e çağrıda bulunarak gerekenin yapılmasını istedi.

Show TV'de yayınlanan 'Arıza' isimli dizinin ilk bölümünde yer alan ve iğrenç ifade içeren sahnenin ardından adli makamların ve RTÜK'ün harekete geçmesi bekleniyor.

DİZİLERDEKİ AHLAKSIZLIKLARA KARŞI ETKİN MÜCADELE ŞART

'Arıza' isimli dizide yer alan sahnedeki ahlaksız ifade dizilerin toplumu nasıl tehdit ettiğini de bir kez daha gözler önüne serdi. Türkiye'deki dizilerde sık sık gayri ahlaki unsurlara yer verildiği bilinirken yetkililerin söz konusu iğrençlikleri engelleyecek bir çözüm bulamaması da yürekleri parçalıyor.

Diziler aracılığıyla inancımıza aykırı birçok unsur topluma sunulurken dizilerdeki ahlaksızlıklara karşı etkin bir mücadele gerekiyor. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?