Zulümlere karşı önce Müslümanlar ve sonra da tüm insanlığın sorumlu olduğunu ve imtihan verdiğini belirten Yılmaz, "ABD, Çin ve Avrupa gibi güce güvenen Emperyalist köpeklerin tüm saldırılarına karşı direnen bir avuç Kahraman Filistinli Mücahidlerin yanındayız ve her imkânımızla yanında olmaya mecburuz." dedi

Şevki Yılmaz yazdı: Demeçlerle olmuyor! SİHA'lar nerede? Filistin harap olduktan sonra mı? Şevki Yılmaz yazdı: Demeçlerle olmuyor! SİHA'lar nerede? Filistin harap olduktan sonra mı?

İşgalci İsrail ve suç ortağı ABD için hayati öneme sahip Kürecik Radar Üssü'nü kapatma çağrısı yapan Yılmaz, "Gerekirse ''Asakir-i Mansureyi Muhammediyye“ olan ordumuzu Gazze’ye hareket ettirmeliyiz!" ifadelerini kullandı.

Uluslararası kurumların atıl durumuna da dikkat çeken Yılmaz, NATO'nun üyesi olmayan İsrail'e yaptığı yardımlara da dikkat çekti:

NATO Ülkeleri, üyesi olmayan Canavar İzrail’in vahşetine ve katliamına nasıl yardım edebilir?
BM’nin tanıdığı Filistin Devletine nasıl saldırılar düzenleyebilir nasıl? 

Yılmaz, yazısını adet olduğu üzre konuya dair bir dua ile noktaladı:

“Müslümanlar bu çetin imtihanlardan geçerken bile, tek söyledikleri şuydu: “Ey Rabb’ımız, günahlarımızı ve işimizdeki aşırılıkları bağışla! Er meydanlarında dizlerimize derman, yüreğimize cesaret vererek adımlarımızı sağlamlaştır ve inkâr edenlere zalimlere karşı bize yardım et!” (Ali İmran S.147)
Amiin!

Ordumuz Gazze’ye!!! Makale: Ordumuz Gazze’ye!!!