Şampiyonluk primi "Umre" ziyareti!

TFF 3. Lig'den 2. Lig'e yükselen Ergene Velimeşespor'un teknik heyet ve futbolcuları, kutsal topraklara doğru yola çıktı

Şampiyonluk primi "Umre" ziyareti!

TFF 2. Lig'e yükselen Ergene Velimeşespor'da teknik heyet ve futbolcular, şampiyonluk primi olarak kendilerine verilen söz doğrultusunda Umre ibadetini yerine getirmek için mukaddes topraklara gidiyor.

Ergene Velimeşespor Kulübü Başkanı Adem Memiş, takıma, TFF 2. Lig'e yükselmeleri halinde Umre'ye götürme sözü vermişti. TFF 3. Lig'de play-off mücadelesinde şampiyon olan takımın teknik kadrosu ve futbolcuları, mukaddes topraklara uğurlandı.

Uğurlamaya Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel de katıldı.

Belediye Başkanı Yüksel, 24 kişilik kafileyi uğurlama töreninde Ergene Velimeşespor'un sezon boyunca çok iyi mücadele ettiğini ve bir üst lige çıkmayı sonuna kadar hak ettiğini söyledi.

Yüksel, oyuncuların hep beraber umreye gitmesinin de ayrı bir heyecan olacağını ifade ederek, "Sezon başında takımın şampiyonluğu halinde şampiyonluk primi olarak Ergene Velimeşespor'un tüm oyuncularına Umre sözü veren kulüp başkamız, teknik kadromuz ve oyuncularımızı Umre'ye yolluyoruz. Vatanına, milletine ve dinine bağlı olan oyuncularımızın Umrede yapacağı duaları Allah kabul eylesin.'' açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5