Yemek dağıtım firmasının kuryesinde koronavirüs çıktı! Açıklama yaptılar...

İstanbul Bulgurlu'da bir depo çalışanının koronavirüs testinin pozitif çıktığını bildiren online market uygulaması Getir, yaptığı bir açıklamada alınacak yeni önlemleri duyurdu.

Yemek dağıtım firmasının  kuryesinde koronavirüs çıktı! Açıklama yaptılar...

Türkiye'nin önde gelen online market uygulaması Getir, İstanbul Bulgurlu'daki depoda görevli olan bir kuryesinde koronavirüs tespit edilmesinin ardından sosyal medya hesapları üzerinden bir açıklama yaparak alınacak yeni önlemleri duyurdu. Yapılan açıklamada, bütün depo çalışanlarının 14 gün boyunca kendi evlerinde izole olmaları için ücretli izine ayrıldığı, depoda bulunan ancak paketli olmayan bütün ürünlerin imha edileceği ve geriye kalan tüm ürünlerin dezenfekte edileceği belirtildi. Ayrıca şirket, alınacak yeni tedbirler kapsamında kullanılan tüm araçların da dezenfekte edileceğini belirtti.

"Çalışanımızın durumu iyi"

Koronavirüs ile ilgili tüm gelişmelerin Getir'in internet sitesi üzerinden paylaşılacağını belirten şirket yetkilileri, koronavirüs tespit edilen kuryenin durumunun iyi olduğunu, dezenfektan işlemlerinin sona ermesinin ardından ise çalışanların tekrar depoya geleceği ve hizmetlerin kaldığı yerden devam edeceğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5