Mustafa İslamoğlu 'savaşa hayır' dedi! Teröre tek kelime yok...

En son Hz. Hatice validemize sarfettiği hadsiz kelimelerle gündeme gelen ilahiyatçı Mustafa İslamoğlu, bu kez de Fırat'ın doğusuna yapılacak askeri harekat için skandal bir yorum yaptı.

Mustafa İslamoğlu 'savaşa hayır' dedi! Teröre tek kelime yok...

Kurduğu tartışmalı cümlelerle sık sık adından söz ettiren ilahiyatçı-yazar Mustafa İslamoğlu, bu kez Fırat'ın doğusuna yapılacak askeri harekat için konuştu.

TERÖRE TEK KELİME YOK

Twitter hesabından yaptığı paylaşımla, "Savaş için ne düşündüğümü soruyorlar. ben müslümanım. islam “barış”, müslüman “barışa adanmış insan” demektir. islama hizmet, barışa hizmettir. savaşın galibi bile mağlup, barışın mağlubu bile galiptir. buna inanır, bunu söylerim." diyen islamoğlu teröre ve bölgede yaşanan ölüm, yıkım ve talanlara dair tek kelime etmedi. İslamoğlu'nun bu paylaşımı büyük tepki topladı.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 11:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
yılmaz
yılmaz - 6 ay Önce

İranlı misyoner!
Savaşın gâlibi mağlup ise, Bedir savaşının gâlibi Rasulullah mağlup muydu?
Malazgirt, İstânbul'un fethi ve Çanakkale Savaşını kazanan bu aziz millet mağlup mu sayılıyor?
Şunu adam yerine koyup peşinden gidenlerin akıl sağlığı araştırmalı.

vecdi
vecdi - 6 ay Önce

Bu tip insanları gündeme getirip haber yapan haber kanallarına lanetler olsun, adını da ilahiyatçı koyuyorlar, yazıklar olsun bu islam düşmanlarına.

Yeloğlu
Yeloğlu - 6 ay Önce

Bizim YPG ile yaptığımız savaş değil.Önce adını doğru koyun.Savaş iki devlet arasında olur Bizimkisi terör operasyonu..İslamoğlu SAVAŞtan bahsediyor.Bunu anlamayacak ne kadar da çok emmesil varmış piyasada.!!!

Van van
Van van - 6 ay Önce

No no no yazık isim ve soyada

Misafir
Misafir - 3 ay Önce

Bu adam hakkaten boş teneke

SIRADAKİ HABER

banner5