Genç İşadamı Kemalettin Topdemir AK Parti'den aday adayı oldu

Muş’lu işadamı Kemalettin Topdemir, 24 Haziran’da yapılacak olan erken seçimler için AK Parti’den Muş milletvekili aday adaylığına başvurdu.

Genç İşadamı Kemalettin Topdemir AK Parti'den aday adayı oldu
AK Parti Genel Merkezi'nde başvurusunu yapan Haber Vakti yazarlarından Kemalettin Topdemir, "Doğru siyaset ilkesiyle yola çıktım" dedi.

İş dünyası ve sektördeki bilgi ve tecrübelerini siyasete taşımak ve ülkenin geçtiği zor süreçte aktif rol almak için aday adayı olmaya karar verdiğini belirten Topdemir, bu kutlu davada yer almaktan, millete hizmet yolunda çalışmaktan gurur duyduğunu belirtti.  AK Parti iktidarının Türkiye'ye büyük hizmetler kazandırdığını ve kazandırmaya da devam ettiğini söyleyen Topdemir, “dünyamız büyük bir hızla değişmekte ve dönüşmektedir. Dünyadaki bu büyük değişimi ve dönüşümü yakalayamayan insanlar ve ülkeler diğerlerinin tahakkümü altına girmektedir. Bu büyük yarışta, yalnızca seyirci kalanların ileride var olmaları mümkün değildir.  Dünyayı, yalnızca seyrederek değiştiremeyiz; dünyayı değiştirmek için ona dokunmalıyız. Emperyalizmin iç ve dış odaklarca kuşatma altına almak istediği ülkemiz, büyük bir varoluş mücadelesi vermektedir. Bu bakımdan 24 Haziran seçimleri, ülkemizin 2023 vizyonu için büyük önem taşımaktadır.  Fikrimiz ve inancımız ne olursa olsun devletimizin ebet-müddet devamı için tek yürek olma vaktidir. Anadolu topraklarındaki kardeşlik mayası, bütün zorlukları aşmamız için bize yeterince ilham verecektir. Bütün bu düşüncelerle; Muş’u daha ileri noktalara taşımak ve ülkemizin aydınlık yarınlarını birlikte inşa etmek için; Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğindeki Adalet ve Kalkınma Partisi saflarında siyasete girmeyi bir vatan vazifesi olarak gördüm. Yerdeki karıncaya ulu bir nazarla bakan Yunus’un sevgisi, bilginin ışığı ve adaletin gücüyle Muş halkına hizmet etmek istiyorum.” dedi.
Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2018, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5