banner5

banner29

Merih Demiral tüm Türkiye'nin gönlünü fethetti

A Milli Takımın yıldız ismi Merih Demiral, milli duygularını ön plana koyduğu hareket ve paylaşımlar tüm Türkiye'yi mutlu etti.

Spor 15.10.2019, 09:55
Merih Demiral tüm Türkiye'nin gönlünü fethetti

İtalya'nın Juventus takımında forma giyen milli futbolcunun, maçın ikinci yarısında forması yırtıldı. Kenara gelirken yere düşen formasını yerden alan genç stoper, formasını yerden alarak üç kere öptü ve öyle giydi.

ALPAY'A BENZETİLİYOR

Hırsıyla eski milli futbolculardan Alpay Özalan'a benzetilen Merih'in bu hareketi sosyal medyada epey ilgi gördü ve binlerce paylaşım aldı.

YERE DÜŞÜRDÜĞÜ FORMAYI ÜÇ KERE ÖPTÜ

Demiral, Fransız rakipleriyle girdiği ikili mücadele sırasında forması yırtıldı. Kenara gelen 21 yaşındaki defans oyuncusu, formasını değiştirdi. Milli savunma oyuncumuz Merih Demiral, hemen oyuna dönmek isterken, elindeki Milli Takım formasını yanlışlıkla yere düşürdü. Merih Demiral, Milli Takım formasını yerden alarak üç kez öpüp alnına götürdü ve daha sonra üzerine giydi. Merih Demiral'ın bu hareketi özellikle sosyal medyada en çok paylaşılanlardan oldu.

BÜYÜK COŞKUYLA ASKER SELAMI VERDİ

1-0 geriye düşütüğümüz karşılaşmada Kaan Ayhan'la Fransa'ya attığımız golün ardından adeta coşan Demiral, verdiği asker selamıyla da takdir topladı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?