Bismillahirrahmanirrahıım

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

“Allah İçin Saflarımızı Sıklaştıralım!“

26 Ağustos 1071’de Allah’ın yardımıyla Romalılara karşı kazanılan Malazgirt Savaşı ile, 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar Savaşı’nın ve yeryüzündeki tüm Şehid ve Gazilerimizi rahmetle ve saygıyla anıyoruz! Ecdadımız ağır bedeller ödeyerek Anadolu gibi paha biçilmez bir vatanı bize emanet ettiler!

Bu zaferlerin temelinde sarsılmaz bir İman ile beraber İlim, İktisad, Savaş Sanayi ve vazgeçilemez olan uhuvvet, meşveret, birlik, ehliyet, emanet, sadakat, hak ve adalet ilkeleri vardı!

Ecdadımızın Allah’ın lütfuyla gerçekleştirdiği destansı zaferlerine yeni zaferler katmak istiyorsak: “İyi bilin ki Allah; kendi yolunda birbirine kenetlenmiş, kurşunla perçinlenmiş müstahkem bir bina gibi saf bağlayarak savaşan kişileri sever. (Saff S. 4)İlahi Mesajındaki dayanışmayı, kaynaşmayı ve kardeşliği yaşayarak sağlamamız gerekiyor!

Dört tarafımızın tuzaklarla ve ateş çemberleriyle sarıldığı Anadolu’muzu nefis ve nesillerimizle beraber tilkilere, çakallara, kurtlara, sırtlanlara yem yapmamak için vakit geçmeden, ‘’ah vah’’ etmeden safları sıklaştırmamız gerekiyor!

Asrımızın baş belaları Siyonist İsrail ve emrindeki, Beşli Çete Canavarları istediği yeri istediği zaman işgal ediyorlar! Kanayan yaramız Mescid-i Aksa’mızın muhafızı İşte Filistin! İşte mazlum, aç ve susuz Afrika! İşte Kırım, İşte Keşmir! İşte Doğu Türkistan! İşte Arakan, İşte Moro! İşte Irak! İşte Suriye!

Uyanmaz ve safları sıklaştırıp birleşmezsek pusuda bekleyenlerin hedefi dün olduğu gibi bugün de ve yarında hep Türkiye!

Bütün bu işgal altındaki bölge halklarının cehaleti, ekonomik sefaleti, Irk, Mezheb ve Tarikat ayrılığı, Mal ve Makam sahiplerinin cimriliği ve ihanetleri Emperyalist zalimlerin böl, parçala ve yut planını hayata geçirmiştir!

“Biz birbirimizi yemezsek bizi asla kimse yiyemez. Biz birbirimizi yenmezsek bizi kimse asla yenemez!”

Biz Allah için safları sıklaştırsak, omuz omuza dayanışmayı sağlasak, tüm maddi ve manevi enerjimizi birleştirsek Süper Güç dediğimiz güçler Vallahi ve Tallahi sinek güce dönerler!

Allah (c.c), bu ırkçılığın, mezhepçiliğin ve ayrımcılığın belasını versin!

Tarih boyunca birbirine hısım olanları hasım haline getirenleri de kahretsin!

Türkçülük, Kürtçülük, Arapçılık gibi ırkçı faşizm mikrobunu kalbimizden atarak Ümmet ruhuyla birleşirsek bizim bileğimizi kim bükebilir?Bizi hangi güç yenebilir?!

O halde gelin;

Laisizm, Kapitalizm, Sosyalizm, Komünizm ve Kamalizim gibi şeytani rejim tuzaklarının esaretinden kurtulup İslam Nizamıyla özgürlüğümüze kavuşma adına devletimizi güçlendirmek için safları sıklaştıralım.

Üretimi artırarak, tüketim, israf ve faiz zehirlerini terk ederek Milli bir Ekonomik kalkınma adına yerli mallarımızı kullanmak ve korumak için safları sıklaştıralım!

Eroin, esrar, alkol, bonzai, kumar, moda vs. Siyonist bombalarla bağımlılık hastalığına yakalanan nesillerimizin iflahı, ıslahı ve mutlu gelecekleri adına ahlak ve maneviyat ekseninde milli bir eğitim seferberliği için safları sıklaştıralım!

Karadeniz, Akdeniz ve Güneydoğu sınırlarımızla, Orta Doğuda Haçlı-Siyon eliyle planlanan büyük savaşlara karsı Malazgirt, Sakarya ve 30 Ağustos destanını yeniden yazmak istiyorsak Maddi ve Manevi güce sahip Adil bir Hukuk devleti Türkiye için safları sıklaştıralım!

İçimizdeki satılmış beyinsizler yüzünden devam eden  terörün kurbanları ve mağdurlarının bitirilmesi adına dullar, öksüzler, can analar ve babalarımız artık ağlamaması için safları sıklaştıralım!

Ve Mukaddes Beldelerin kıyamete kadar muhafazası adına Allah için saflarımızı sıklaştıralım!

“Allahım! Kalplerimizin ve saflarımızın birliği için Müslümanları Müslümanlarla İmtihan eyleme! Ve Müslümanları Müslümanlara musallat eyleme! Ve Müslümanları Düşmanlarına karşı daim muzaffer eyle!” Amin!

İlim, İman,Terbiyeyle oluşacak Ahlak ve İrfan toplumuyla; Fethin sembolü Ayasofya'mızın açılması, Mescid-i Aksa'mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız mübarek olsun.

Selam, sevgi ve duayla…

Şevki Yılmaz

www.sevkiyilmaz.net

www.habervakti.com

Twitter:

@sevkiyilmaz

Facebook:

@sevkiyilmaztr

@sevkiyilmaz1955