banner29

İşte FETÖ'nün Güney Afrika hücresi!

Türkiye şok olacak! Gündeme bomba gibi düşecek haber! Fetö'nün, Güney Afrika hücresi! Derin İlişkiler ve isimler! Mağdur edilen, kumpas kurdukları işadamının hazin hikayesi ve daha fazlası!

Dosya 25.07.2018, 16:24 27.01.2021, 15:22
İşte FETÖ'nün Güney Afrika hücresi!

15 Temmuz kanlı darbe girişiminin akabinde Türkiye'de gölgelerin ardına saklanan FETÖ'cülerden bir kısmı yurt dışına kaçtı, bir kısmı zaten ''eğitim faaliyetleri'' adı altında kamufle oldukları ülkelerde yaşamaya ve Türkiye aleyhtarı faaliyetlerine devam ediyor. Avrupa ülkelerinin ''kanatları'' altına sığınan FETÖ'cülerden önemli bir kısmı da Afrika ülkelerinde...

Geçtiğimiz günlerde Güney Afrika'da yaşayan FETÖ'cüler hakkında gündeme bir haber düşmüş ve biz de kamuoyunu bilgilendirerek bu haberi okuyucularımızla paylaşmıştık. Bu haberde ”FETÖ'nün Güney Afrika’da kendi silah fabrikasını ve ordusunu kurduğu” gündeme gelmiş ve FETÖ’nün Güney Afrika yapılanması hakkında şok eden detayları paylaşmıştık. Haberimizin ardından yayın merkezimize ulaşan bir ihbarı değerlendiren Habervakti.com, FETÖ’nün Güney Afrika oluşumu hakkında şok detaylara ulaştı. Başta söz konusu haberde yer alan iddialar ve isimler üzerinden, Güney Afrika’da 2003 yılından bu yana madencilik sektöründe hizmet veren bir işadamının başına gelenlere vakıf olduğumuzda, olayın ne kadar vahim bir durumda olduğu gözler önüne seriliyordu Türkiye Cumhuriyeti’nin seçimle gelen ilk Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Güney Afrika ziyaretiyle meselenin ehemmiyetini bir kat daha arttıran bu gelişmeyle anlaşılıyor ki, kriptolar devreye girmiş ve yerli-milli kurumları kendilerine paravan olarak kullanarak devleti manipüle etmeye hazırlanıyorlar.

Habervakti.com olarak GÜNEY AFRİKA’DA FETÖ DOSYASI üzerine çalışmalarımıza başlamışken buradan kamuoyunu bilgilendirmek adına soruyoruz?

FETÖCÜLER UZUN YILLARDIR GÜNEY AFRİKA'YI ÜST OLARAK KULLANDILAR!
MANDELA İLE FETÖ İMAMINI TANIŞTIRAN YAHUDİ ASILLI İŞ ADAMI KİMDİ?
ANANASLARDAN; ELMAS, ALTIN, GÜMÜŞ MADENCİLİĞİNE HANGİ ŞİRKETLERİ KURDULAR?
BU ŞİRKETLER ÜZERİNDEN ELDE ETTİKLERİ PARAYI HANGİ İŞLERE YATIRDILAR?
GÜNEY AFRİKA'DA, SİLAH VE ZIRHLI ARAÇ FABRİKALARI ALAN FETÖ'CÜLER ORDU MU KURUYOR?
FETÖ İLE MÜCADELE ETTİĞİNİ İDDİA EDEN KİŞİLER, FETÖ'NÜN GÜNDEM OLMASINI FIRSAT BİLEREK , GÜNEY AFRİKA'DA FAALİYET GÖSTEREN YERLİ VE MİLLİ İŞADAMLARININ KURDUĞU BÜYÜK HACİMLİ ŞİRKETLERİ SAHTE EVRAK VE İMZALARLA NASIL ELE GEÇİRDİLER?
BU ŞİRKETLERİ ELE GEÇERİREN ŞAHISLAR KİMLER?
70.000.000 DOLARLIK ŞİRKETİN DEĞERİNİ 70 USD GÖSTEREREK YÖNETİM KURULU KARARI OLMAKSIZIN SATIŞ YAPILABİLECEĞİ YÖNÜNDE MAHKEMEDEN KARARI NASIL ALDIRDILAR?
ŞİRKETİ NASIL ELE GEÇİRDİLER?
BU OLAY NEREDE GERÇEKLEŞTİ?
ŞİRKET SAHİPLERİ, BU DOLANDIRICILIĞI VE SAHTECİLİĞİ BELGELEDİĞİNDE, BU KİŞİLER NE YAPTILAR?
ŞİRKET SAHİBİNİ DOLANDIRIP, ŞİRKETİNE ÇÖKENLER KİM(LER)?
HANGİ MİLLİ VE YERLİ KURUMLARI KENDİLERİNE PARAVAN YAPIYORLAR?
BUNU YAPARKEN TÜRKİYE’DE KİMLERLE İŞBİRLİĞİ YAPTILAR VE HANGİ KURUMLARI KULLANDILAR?
KENDİLERİNİ AKLAMAK İÇİN HANGİ MEDYA ORGANLARINI KULLANDILAR?
EVRAKTA SAHTECİLİK VE SAHTE İMZA İLE ELE GEÇİRDİKLERİ ŞİRKETİN GERÇEK SAHİPLERİNİ BİR DE YETMEZMİŞ GİBİ NASIL FETÖ'CÜLERLE İLİŞKİLENDİREREK KENDİLERİNİN FETÖCÜLERLE İŞBİRLİĞİ YAPTIĞINI NASIL GİZLEDİLER?
GÜNEY AFRİKA'DA KURULAN DEVASA OKULU NASIL FETÖ'YE PEŞKEŞ ÇEKTİLER?
GÜNEY AFRİKA’DA YAPMIŞ OLDUKLARI BU GASPI VE SAHTECİLİĞİ FETÖ’YE KARŞI KAZANILMIŞ ZAFER OLARAK NASIL SERVİS ETTİLER?
TÜRK HALKINI NASIL KANDIRDILAR?
ŞİRKETİNİ GASPETTİKLERİ İŞADAMINI TEHDİT EDEREK, HAKSIZ OLARAK ELİNDEN ALDIKLARI MALLARINI GERİ VERMEMEK İÇİN NE TÜR YÖNTEMLER UYGULADILAR?
SÖZDE FETÖ İLE MÜCADELE EDEN ŞAHISLAR BU HAK GASPINI YAPARKEN GÜNEY AFRİKA'DA FETÖNÜN HANGİ ŞİRKETLERİ İLE ÇALIŞIYORDU?
MAĞDUR İŞADAMI SORUNA ÇÖZÜM BULMAK İÇİN SAHTEKARLIĞI YAPAN ŞAHISLARDAN HAKLARINI GERİ ALMAK ADINA HANGİ İLİM ADAMINA BAŞVURDU VE BU ŞAHISLAR ÇÖZÜM MASASINA DAVET EDİLDİĞİ HALDE NEDEN GELMEDİ?
MENFAAT AĞLARININ ORTASINDA KALAN, FETÖ İLE MÜCADELE ADI ALTINDA HEDEF ALINAN MAĞDUR İŞADAMI'NIN İBRETLİK HİKAYESİ!
FETÖ'NÜN GÜNEY AFRİKA DOSYASI!
ÇOK YAKINDA HABERVAKTİ.COM’DA!
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?