'Suçlu'yu buldu! Toplum seni ayakta alkışlıyor...

Oyuncu Bülent Emrah Parlak'ın, Haber Vakti yazarı Abdurrahman Dilipak'ın "Emine Bulut olayında hepimiz suçluyuz" sözlerine "Hayır efendim dincilik ve sağcılık suçlu" cevabını vermesi kamuoyunda büyük bir tepki uyandırdı..

'Suçlu'yu buldu! Toplum seni ayakta alkışlıyor...

"HEPİMİZ SUÇLUYUZ, BU CİNAYET BİREYSEL DEĞİL"

Köşe yazarımız Abdurrahman Dilipak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Son Kadın cinayetini gözümüze çok yaklaştırırsak arkasındaki ormanı göremeyiz. Hepimiz suçluyuz. Bu cinayet bireysel değil. Mevcut aile okul toplum hep birlikte sorumluyuz. Tek başına eski kocayı suçlamak gerçeğin bütününü görmemize engel. Din ahlak akıl gelenek aile terbiyesi hepsi" dedi.

"DİNCİLİK VE SAĞCILIK SUÇLU"

Dilipak'a cevap veren oyuncu Bülent Emrah Parlak ise tepki çeken şu sözleri söyledi: "Hayır efendim hepimiz suçlu değiliz,yıllardır insanımızı bilimsel eğitimden,sanattan uzak tutmak için elinden geleni yapan,toplumu gerici,çağ dışı yönelimlere mahkum eden, cahilleştirip emperyalizme köle yapmaya çalışan hepinizin desteklediği dincilik ve sağcılık suçlu!"

EMİNE BULUT'A NE OLDU?

Emine Bulut, 10 yaşındaki kızıyla eski eşi Fedai Baran ile buluştuktan kısa süre sonra tartışmaya başladı. Kısa sürede büyüyen tartışmada Fedai Baran, yanındaki bıçakla eski eşini, kızının gözü önünde vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı.

Emine Bulut, kızının karşısında kanlar içinde kalarak "Ölmek istemiyorum" diye bağırırken Fedai Baran ise taksiye binerek kaçtı. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, yaralanan Emine Bulut ile olayın etkisiyle şoka giren kızı F.B.B.'yi ambulansla Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırdı. Tedaviye alınan Bulut, doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah
Abdullah - 5 ay Önce

Şerefsiz siz ve sizin gibi solcu görünüp en kapitalistten daha lüks bir hayat süren,kadındınları reklam ve eğlence aracı gören,her türlü rezil ilişkilerin kol gezdiği dünyalarında hiçbir milli ve ahlaki değere yer olmayan bu tipler böyle zamanlarda bu işin edebiyatını yapıp suçu başkasına atarlar..

Abdurrahman Gazi Şehitoğlu
Abdurrahman Gazi Şehitoğlu - 5 ay Önce

Emrah parlak kendi kokuşmuş sol zihniyetinin tarihine bakarsa suçlunun kim olduğunu öğrenmiş olur. . .
Failin sol görüşlü bir cani olduğunu bile bile bu sapkin görüşünü dile getirdiyse ne denli bozuk bir karakter sahibi olduğu meydana çıkar. . .

SIRADAKİ HABER

banner5