15.10.2020, 17:55

Işıklarımız söndürülse de İlahi Nur asla!

Bismillahirrahmanirrahıım

Bizleri insan olarak yaratan, akıl nimetiyle donatan, sayısız nimetlerinin en üstünü Müslümanlardan kılan, kurduğu dünya ve diğer Âlem sofrasında sayısız nimetleriyle yaşatan ve tüm nimetlerin zerresinin hesabını hepimize bir nefes yakın olan ölümümüzle başlayan Kabir Hayatımızda ve Ahiret ’in büyük buluşma ve duruşma gününde soracak olan Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah (c.c)’a hamd ve Eşsiz Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-î Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Hocalarımıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi Olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Işıklarımız söndürülse de İlahi Nur asla!

Anadolu topraklarında özgürce ve kardeşçe yaşadığımız halklarla olan birlikteliğimiz insanlık tarihinin beyaz sayfaları arasında tüm toplumlara örnek teşkil etmesi açısından pek mühimdir. Kardeşi kardeşe kırdırmak konusunda marifet sahibi olan Haç-Siyon şer merkezleri, Anadolu’yu yeniden kendilerine yurt yapmak isteyen Roma ve Bizans’ı ihya emelleri taşıyanların destekçileri, kripto Yahudi dönmeleri pakrudini ermenilerin torunları Haç ve Siyon işbirliğiyle dün nice ocaklarımızı söndürdüler! Ocaklarımızı söndürmek için bütün güçleriyle birleşip bugünde saldırdılar! Ve saldırıyorlar!

Ama, vatanımızı ve kalblerimizi aydınlatan İlahi Nuru söndüremediler ve asla söndüremeyecekler!

O günkü İstiklal Mücadelemizde olduğu gibi bugünkü Milli Mücadelemizde de, Mandacılar İhanete yataklığa ve yalakalığa devam ediyorlar!

Milletin seçtiği Milli Mücadele ruhuna sahib liderlerin halkımıza sunduğu kurtuluş meşalelerini, umut ışıklarını darbelerle ve devrimlerle söndürdüler! Ama milletimizin kalbindeki İman, azim, sebat sabır ve Cihad Nurunu söndüremediler! Ve biiznillah asla da söndüremeyecekler inşAllah!

Mazlum Coğrafyanın ve Mukaddes Beldelerin kaskosu, yani sigortası olan İstanbul Merkezli İslam Medeniyeti nurunu kim söndürebilir ki?

Nerede Nemrudlar?

Nerede Firavunlar?

Nerede Ebu Cehil ve Ebu Lehebler nerede?

Hitler, Mussolini, Lenin, Stalin, Mao vb. nerede?

Nerede; Din, Camii, Ezan, Tarih, Vatan, Namus, Ahlak ve Aile Medeniyetimizin ve Manevi Kalkınmamızın düşmanları! Neredeler?

Hepsi yenildi! Toprak olup gitti! Şimdi Lanetle anılıyorlar!

Milli Direnişin Kahramanlarının darbelerle ocakları sönse de hep Rahmetle anılıyorlar!

Ocak söner, Ateş Söner! Işık Söner! Ama İslam’ın nuru asla!

Güneş, Ay ve Yıldızı hangi İnsani güç söndürebilir ki?

O nur ki; Hz Adem’le ışıdı, O nur ki; İbrahim as’ın ateşini söndürdü! Yusuf as, O nurla Firavuni sistemin karanlıklarını parçaladı! Musa as, O nurla Kızıldeniz’i aştı! İsa as ile göklere yükselen o nurdu ve Efendimizle tüm kainatı kuşatan yine o nur!

Şeytani Locaların emriyle Silahlı darbelerle nice İktidar Ocakları ve Gençlerin gelecekleri söndürülsede milletimiz; yılmadan ve hiçbir şeytani güçten korkmadan Ülkemizi daha güçlü Lider ve Milli İktidarlara teslim etmeyi başardı elhamdulillah! Silahlı ve Sivil Sandık darbeleriyle söndürülemeyen ve önüne geçilemeyen Ülkemizin Yıldızlaştırılması mücadelesinin önlenmesi için yeniden yargının devreye sokulmak istendiğini son Anayasa Mahkemesinin işgüzar üyesinin imalı mesajından algıladık!

Anadolu topraklarında bitmeyen ve kıyamete kadar da bitmeyecek olan ayak oyunlarına, Bizans Entrikalarına ve bu virüslere karşı bağışıklığımız var! Millet ve Devlet bünyemiz sağlam elhamdulillah!

Receb Tayyib Erdoğan kardeşimizin 2023 yılındaki adaylığını önce seçim kurulunda, tutmazsa Anayasa Mahkemesince önleme planlarının ayak seslerini işitiyoruz! Milletimizin destek ışıklarını söndürmek için ışıklarını yaktılar!

Ama nafile! Destek Işıklarımız söndürülse de Allah’ın Nuru İslam Medeniyeti ve Vatan nöbeti asla söndürülemez! O nuru koruyacak Lider ve Millet daim varolacaktır!

Milli Marşımızda da ifade edildiği gibi;

‘’Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;

Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak.

O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak;

O benimdir, o benim milletimindir ancak.’’

Allah’ın yardımından ve Milletimizin desteğinden uzaklaşmayan ve kuruluş ayarlarını bozmayan hiçbir Milli İktadarın ışığını, hiçbir şeytani güç söndüremez! Çünkü Işıkları sandıkta Millet yakar, millet söndürür! Amma İslam Medeniyeti Nurunu kıyamete kadar hiçbir güç asla söndüremez!

“Allah'ın nurunu boş laflarıyla söndürmek isterler. Ama Allah gerçekleri örtbas edenlerin zoruna da gitse, istemeseler de nurunu tamamlayacak ve kuvvetlendirecektir!

(Allah’a ve Düzeni İslam’a) (alternatif ilah ve rejimlerle) ortak koşan Müşrikler istemese de, İslam dinini bütün batıl dinlerden üstün kılmak için, Peygamberini, Hak, Adalet ve doğruluk rehberi Kur’an ve gerçek ve tek Hak Din İslam ile gönderen O'dur.”(Saff S.8-9) ilahi Mesajlarının ışığında Din ve Vatan Mücadelesi verenlere selam olsun!

15 Temmuz Işıkları söndürme darbe teşebbüsünü Allah’ın emri Cihad nuruyla söndüren Şehidlerimize, Gazilerimize, Liderine ve İktidarına sahip çıkan Milletimize selam olsun!

Allah (c.c), Din ve Vatan sevdalılarının daim yardımcısı olsun. Amin.

Salı Akşam saat 20.30’da Akit Tv ve Kanal 68 Canlı yayın “Milli Diriliş!” Programında buluşmak üzere Allaha emanet olun!

Hak, adalet, ehliyet, merhamet, ilim, iman, irfan, İhsan, İhlas, edeb, terbiye ile eğitilecek Din ve Vatansever nesillerimizin kuracağı “Tam Bağımsız Süper Güç Türkiye” eliyle “İslam Sözleşmesi ”nin uygulanması, Mescid-i Aksa'mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun.

Selam, sevgi ve duayla...

Şevki Yılmaz

www.sevkiyilmaz.net

Twitter: @sevkiyilmaz
Facebook: @sevkiyilmaztr
Facebook: @sevkiyilmaz1955
Instagram: instagram.com/sevkiyilmaztr

Yorumlar (2)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@