Necati Ateş'ten skandal ifade: Bunların başkanlarını boşa dövmemişler

Denizlisporlu bir grup taraftar ile Galatasaray antrenörleri Necati Ateş ve Hasan Şaş arasında dikkat çeken bir tartışma yaşandı.

Necati Ateş'ten skandal ifade: Bunların başkanlarını boşa dövmemişler

Hürriyet'in haberine göre, protokol tribünün altındaki localarda yer alan Denizlisporlu taraftarların söz dalaşına girdiği iddia edilen Necati Ateş ve Hasan Şaş, taraftarlara karşılık verince tansiyon yükseldi.

Denizlispor taraftarları, Galatasaray'ın iki antrenörüne küfrederken, Necati Ateş küfürler nedeniyle polislere sitemde bulundu. Olayın büyümesi özel güvenlikler ve polisler sayesinde önlendi. Tribünden sahaya indirilerek oyuncuların sahaya çıktığı körükten soyunma odalarının bulunduğu bölüme geçen Necati Ateş'in, el-kol hareketi yaparak, "Bunların başkanlarını boşuna dövmemişler demek ki" dediği iddia edildi.

YER KAVGASI

Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve 2 oğlu, tatil için gittikleri Fethiye'de balık restoranında çıkan kavgaya karışıp gözaltına alındı. Ali Çetin: "Biz yemek için restorana gittik. Rezervasyonumuz olmasına rağmen 'yer yok' dediler. Orada küçük bir tartışma oldu"

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2019, 23:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5